Nízkonákladové domy

Co si představujete pod pojmem nízkonákladové domy? Nízkonákladové domy nejsou takové, na jejichž výstavbu postačí nízké náklady. Jde o domy, které snižují náklady na energie a spotřebu při bydlení. Takové nízkonákladové domy jsou stále více žádané na výstavbu, za účelem kvalitnějšího a šetrnějšího bydlení. Nízké náklady jsou zabezpečeny materiálovým provedením domu a kvalitní tepelnou izolací. V dnešní době najdete nízkonákladové rodinné domy, ale i průmyslové budovy, nebo dokonce nízkonákladové bytové domy. Pokud hledáte více informací o levných domech, prolistujte si stránky našeho online magazínu HOME. Nabízíme vám stále nové články, inovace, nové trendy, inspirace, rady a tipy o bydlení.

Nízkoenergetický bungalov stojí na nevelkém pozemku. Není nápadný, oko milovníka moderní architektury však zaujme na první pohled. FOTO XELLA
Návštěvy domů

Nízkoenergetický bungalov si manželé postavili svépomocí. Výsledek vás ohromí!

I když se svépomoc dnes moc nenosí, pokud zvolíte systém, který je jednoduchý, ale zároveň dostatečně přesný a ve své jednoduchosti sofistikovaný tak, že dokáže provést stavebníky celým procesem výstavby, výsledkem může být atraktivní a kvalitní stavba odpovídající vysokým nárokům investora.

Vytápění

S akumulačním krbem a kachlovými kamny ušetříte

Možností, jak a čím vytápět, je mnoho. Konečné rozhodnutí je v mnoha případech kompromisem mezi komfortem, dostupností a cenou. Pokud i vy právě hledáte vhodné řešení, možná vás překvapí, se kterými spotřebiči ušetříte nejvíce.