Konečně stany s nápadem!

23. 05. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Kolikrát už jste stáli ztraceni uprostřed kempu a nemohli najít svůj stan? Vždyť jsou všechny stejné, buď černé, nebo khaki. Občas se nějaký výrobce odváže a udělá ještě modrou a růžovou variantu, ale tím tak […]

Kolikrát už jste stáli ztraceni uprostřed kempu a nemohli najít svůj stan? Vždyť jsou všechny stejné, buď černé, nebo khaki. Občas se nějaký výrobce odváže a udělá ještě modrou a růžovou variantu, ale tím tak výběr končí. Když se chcete lišit, máte možnost pořídit si alespoň nějaký naprosto nenapodobitelný tvar. Jenže kdo má takový stan stavět?

Řešení přináší britská firma Field Candy, která se vrhla na výrobu originálně potištěných stanů. Spolupracuje nejen se slavnými designéry, ale i s mladými tvůrci, takže si vybere opravdu každý. Krédo značky je, že vzhled stanu by měl vypovídat něco o tom, kdo je uvnitř. Třeba i to, jestli máte opravdu rádi melouny, milujete romány Julia Verna, nebo jste vždycky toužili být cirkusákem. Tahle britská firma má na skladě na co si vzpomenete, třeba i stan z americké vlajky. 

Stan meloun

Stan maskování

Originální stany od Field Candy ale nejsou jen na parádu, bez problému s nimi můžete vyrazit do přírody, na vodu, na festival, nebo na přechod Tater. Jsou lehké, kvalitní a vydrží i celodenní slejvák. Nemusíte se bát ani složitého stavění, všechny stany mají kdysi tolik oblíbený áčkový tvar, takže jeho stavbu zvládne opravdu každý. Má to samozřejmě i jeden háček. Stejně jako za originální módní doplněk si musíte zaplatit i za originální stan. Cena takového kousku s originálním potiskem je něco přes 12 000 korun. Pokud si jej přeci jen pořídíte je jasné, že budete budit velký rozruch kamkoliv přijedete a mluvit se o vás bude ještě dlouho po vašem odjezdu.

Matoucí stan

Stan pro knihomoly

Veronika Benešová
zdroj: www.fieldcandy.com

Kategorie: Trendy
Tagy: relax Zahradní stan
Sdílejte článek

Diskuze