Nové série KOLO koupelen na trhu EGO a OVUM

Nové série KOLO koupelen na trhu EGO a OVUM

13. 03. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

EGO (z latiny: já) znamená něco osobního – OVUM (z latiny: vejce) odkazuje na přírodní oválné tvary. Inteligentní design způsobuje, že pokaždé, když vstoupíte do koupelny, máte pocit, že všechno, co zde vidíte, vytvořil někdo, kdo myslel právě na vás.

Obě řady OVUM a EGO přirozeně ideálně ladí s nábytkem, který ve spojení s keramikou tvoří obraz funkční a stylové koupelny.

Velká umyvadla EGO o šíři 80 cm a 110 cm jsou navržena tak, aby zaručila stabilitu a bezpečnost, jejich asymetrické tvary pak nabízejí prostorné odkládací plochy. Vedle moderních řešení nabízí EGO také nestandardní hloubku, díky níž se umyvadla stávají ještě pohodlnější v užívání. „Víme, jak důležité jsou detaily, proto volbu mezi zavěšením umyvadlových skříněk nebo jejich usazením na nožičkách přenecháváme našim zákazníkům,“ říká Veronika Menšíková, marketingová manažerka společnosti Sanitec.
Kompaktní a jednoduché zařizovací předměty nejen nadchnou svým moderním designem, ale také péče o ně se stane radostí. „U našich koupelen dbáme na to, aby to, co je elegantní, bylo také pohodlné, proto jsou jednoduché estetické tvary tak komfortní v užívání,“ doplňuje Veronika Menšíková. Upevnění keramiky je skryto tak, aby vás obklopovala pouze čistá estetika KOLO. Při návrhu WC sedátka s pozvolným automatickým sklápěním myslel výrobce i na to, aby byly eliminovány rušivé zvuky.

Kromě vytříbeného tvaru a materiálu, odolného vůči vlhku, disponuje nábytek také možností otevírat dvířka vpravo nebo vlevo. Praktické držáky na ručníky pak diskrétně připomenou, že autor těchto výrobků myslel doslova na všechno!

Také nadstandardní hloubka umyvadel OVUM poskytuje více komfortu a prostoru, kterého se zvláště v koupelně často nedostává. Řada OVUM, to je styl pro náročné uživatele. Je to také řada s mnoha modely, aby si každý mohl vybrat něco, co ideálně naplňuje jeho potřeby. Nejužší z umyvadel nemá konkurenci: je to jediné 48cm umyvadlo s hloubkou až 15,5 cm.
Ambicí návrháře je tvořit čisté a elegantní produkty. Proto i při velké rozmanitosti forem, které se spolu spojují, vypadají koupelny EGO a OVUM tak, jako kdyby byly vyrobeny z jednoho dílu. Skryté upevnění WC mís a bidetů tvoří dokonale kompaktní tělesa, která potvrzují svou funkčnost a dekorativnost. Jsou zde vyloučeny nadbytečné prvky, aby zbylo více místa pro vaše potřeby. Pro zvýšení komfortu užívání nábytku jsou všechny zásuvky a skříňky pod umyvadlo vybaveny systémem tichého zavírání.

Série EGO a OVUM budou na český a slovenský trh uváděny od listopadu 2010.

Kategorie: Trendy
Tagy: design keramika koupelna
Sdílejte článek

Diskuze