Žijte zdravě s titanovým nádobím

30. 01. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Titanové nádobí ETA od tradičního českého výrobce malých domácích spotřebičů patří ve své kategorii k jedničce na trhu. Postupně se stává synonymem zdravé kuchyně. Díky němu se jídlo nepřipaluje, a to i za minimálního použití tuků. Jeho oblíbenost roste díky výborným vlastnostem – je vysoce odolné proti poškrábání a oděru, snadno se udržuje, šetří čas, energii a spotřebu přípravků na mytí nádobí.

Ten, kdo upřednostňuje zdravý způsob přípravy jídla, uvítá vaření ve skleněné parní nástavbě, která je kompatibilní s vybranými modely titanového nádobí ETA.
Titanové nádobí má řadu vlastností, díky kterým si jej oblíbí celá rodina. Rychlá příprava zdravého a chutného jídla poskytne každému spoustu vitamínů a minerálů, navíc ušetří čas strávený u vaření a mytí nádobí.

Hlavní přednosti titanového nádobí:
použitelnost pro všechny zdroje teplaplynové, elektrické sporáky a trouby, keramické varné desky (vybrané modely titanového nádobí ETA lze použít také pro indukční vařiče),
extrémní povrchová odolnost proti poškrábání,
zesílené dno zabraňuje deformacím nádob,
úspora energie díky rychlému a rovnoměrnému přenášení tepla až po horní okraj nádobí (silumin přenáší teplo 7x rychleji než litina, železo a nerezová ocel) a dlouhodobé udržení tepla
skleněné poklice umožní stálou kontrolu
zdravé vaření a smažení bez tuku,
snadná údržba a bezproblémové čištění
žáruvzdorné.

Více informací naleznete na www.eta.cz.

Kategorie: Trendy
Tagy: kuchyň nadobi
Sdílejte článek

Diskuze