Svět koupelen

Při jakékoliv rekonstrukci koupelny se potřebujete poradit, inspirovat, jednoduše dozvědět se více, abyste udělali správné rozhodnutí pro tu svou koupelnu. Potřebujete svět koupelen, nejlépe se všemi potřebnými informacemi, na jednom místě. V tom vám pomůže i portál HOME Bydlení, kde najdete vše spojené s bydlením, nápady, doporučení a podobně.

 

Reklama
Intimní svět rozmařilosti a oddychu

Intimní svět rozmařilosti a oddychu

Koupelna už dávno není místem, kde se snažíme trávit jen tolik času, kolik je nezbytně nutné. Nabývá obývákových rozměrů, plní se důmyslně navrženým nábytkem a dělá všechno pro to, abychom si pobyt v ní co nejvíc vychutnali. Proč jezdit do lázní, když všechno, co nám nabízejí, můžeme mít v jediné místnosti. Vítejte ve světě domácího wellness!

Rozhovor s architektem Kozou na téma obytných koupelen

Rozhovor s architektem Kozou na téma obytných koupelen

Koupelny už dávno nejsou ty „ošklivky“ stojící v koutě, oblečené do stejnokrojů a trpící nedostatkem volného prostoru. Dnes se nejen hrdě hlásí ke své podstatě, ale nenechávají se ani svazovat předem danými vzorci. Snaží se co nejvíce otevírat, zdobit, provokovat, ale především plnit ta nejtajnější přání svých pánů a paní.