TECElux WC terminál – toaleta budoucnosti

01. 04. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

TECElux je revoluční toaletou ve světě designu a technologií, která získala řadu ocenění od odborné veřejnosti, z nichž nejprestižnější je bezesporu udělení ceny „Red Dot Design Award“ v roce 2011. Svou jednoduchou krásou a vzhledem se […]

TECElux je revoluční toaletou ve světě designu a technologií, která získala řadu ocenění od odborné veřejnosti, z nichž nejprestižnější je bezesporu udělení ceny „Red Dot Design Award“ v roce 2011. Svou jednoduchou krásou a vzhledem se TECElux hodí do každé koupelny. Jedinečný styl a výjimečnost toalety TECElux zvýrazňuje použitý materiál. Sklo bylo a bude synonymem čistoty a luxusu.

Instalační systém TECElux je složen z inteligentního montážního rámu a designové skleněné krycí desky s integrovaným elektronickým ovládáním, které tiše a úsporně spláchne. Funkce „sen-Touch“ umožňuje jemným dotekem tlačítka spustit malé či velké spláchnutí. A dokonce se ani nemusíte dotýkat – do vzdálenosti 10 mm je tlačítko aktivováno i bezdotykově. Elektronické splachování TECElux sen-Touch využívá senzoru, který zaregistruje osobu v blízkosti toalety a aktivuje podsvětlení splachovacích tlačítek. Tlačítka jsou podsvícená úspornými LED diodami. Podrobné informace o programování této funkce naleznete zde. 

Zdroj: TECE Česká republika

Zdroj: TECE Česká republika

Další funkcí TECElux je „m-lift“, což umožňuje nastavovat výšku klozetu kdykoli, a to i po nainstalování. Klozetovou mísu není třeba demontovat. Uživatel může jednoduchým způsobem změnit výšku celé toalety kdykoli v rozmezí 8 cm díky vřetenové tyči. Krycí deska z bezpečnostního skla se pohybuje spolu s klozetem, což znamená, že nedojde k narušení vzhledu mezerami či spoji.

Zdroj: TECE Česká republika

Zdroj: TECE Česká republika

Toaleta bez zápachu, i to je TECElux! TECElux umožňuje odtah pachů pomocí inovativního filtru s aktivním uhlím. Nově vyvinutý systém odtahu pachu „ceramic-Air“ pracuje neviditelně, tiše a bez rušivých stoupavých vůní. Pachy jsou odsávány přímo u místa vzniku a vyčištěný svěží vzduch je odveden zpět do místnosti. Odtah pachu se automaticky spustí po rozpoznání uživatele a vypne se krátce po spláchnutí. Díky tomu nedochází ke zbytečnému plýtvání elektřiny. Žádný zápach nemá šanci!

Zdroj: TECE Česká republika

Zdroj: TECE Česká republika

Chytré řešení „smart-Connect“ slučuje estetické a funkční požadavky: TECElux integruje prvky systému do předstěnového modulu neviditelně a bezpečně. Velký revizní otvor zakrytý tenkou skleněnou deskou z bezpečnostního skla, umožňuje kdykoli snadný přístup ke všem prvkům předstěnového modulu, bez nutnosti stavebních úprav. Jako otevřené rozhraní mezi funkcemi toalety a architekturou koupelny, může být TECElux kombinován s téměř každou keramikou či sprchovací toaletou. V tomto videu si můžete prohlédnout, jak TECElux funguje.

Zdroj: TECE Česká republika

Zdroj: TECE Česká republika

TECElux splňuje ty nejnáročnější požadavky zákazníků, jak na funkční, tak i estetické požadavky, díky čtyřem inteligentním funkcím: odsávání pachu, bezdotykové ovládání, dvoumnožstevní splachování a výškové nastavení. TECElux je terminál pro všechny funkce toalety dneška, i zítřka.

Veškeré informace o našich výrobcích naleznete na www.tece.cz a na facebookových stránkách

Zdroj: PR článek společnosti TECE Česká republika s.r.o.

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: design instalacni system toaleta
Sdílejte článek

Diskuze