Sledujte filmy ve 3D

21. 06. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost LG představuje novou technologii CINEMA 3D™, která k zobrazení používá princip polarizace. 3D brýle tak zajišťují, že do levého i pravého oka se dostává správný obraz.   Jedná se o metodu, která je používána u nejmodernějších […]

Společnost LG představuje novou technologii CINEMA 3D™, která k zobrazení používá princip polarizace. 3D brýle tak zajišťují, že do levého i pravého oka se dostává správný obraz.

 

Jedná se o metodu, která je používána u nejmodernějších digitálních 3D kin. Tento postup vytváření 3D obrazu přináší řadu výhod: žádné blikání, dokonale ostrý a jasný obraz, žádná bolest hlavy ani pálení očí. Brýle se navíc nemusejí nikde dobíjet, mají jen polarizovaná skla. Díky tomu jsou také velmi lehké, váží pouze 16 g. Obraz je viditelný ze širokého úhlu pohledu a je možné se na něj dívat i ze stran. Dalším prvkem, který vylepšuje kvalitu obrazu, je LG 3D Light Boost. Jde o tenký film pokrývající povrch Cinema 3D™ obrazovky, který zajišťuje, aby zobrazený 3D obraz byl plně jasný. Neutralizuje všechna šedá místa, která mohou někdy nastat při zobrazení 3D obsahu. Televizory LG s modelovým označením LW650S, LW570S, LW5500 a LW4500 budou na českém (i slovenském) trhu dostupné od druhé poloviny dubna.

Více informací na www.lg.com/cz

Kategorie: Kuchyně
Tagy: LG televize
Sdílejte článek

Diskuze