FOTO Nábytek Elegance

5 nejčastějších omylů při pořizování postele

26. 06. 2018 Sdílet

Mít krásnou a funkční ložnici není samozřejmostí. Výběr správného nábytku určeného do této místnosti je poměrně náročný, přičemž nejsložitější je bezesporu nákup postele. Právě při tomto procesu se lidé dopouštějí několika podstatných chyb. Chcete-li se jich vyvarovat, začtěte se do následujících řádků. Prozradíme vám, o jaké přešlapy se jedná. Konkrétně jmenujeme celkem 5 nejznámějších.

1. Nekvalitní konstrukce

V první řadě se zaměřte na materiál, z něhož je postel vyrobena. Některé modely z lamina nejsou příliš bytelné. Uvědomte si, že vrzající, nebo dokonce nestabilní postel nezajistí dokonalé pohodlí, jež v ložnici bezesporu potřebujete. Optimální je proto volit masivní provedení. Někdo preferuje i kovovou postel, nicméně její pevnost je také zpochybňována a ne příliš jednoduše se k ní nakupuje nábytek do ložnice.

2. Umělé materiály při nákupu postele nevadí

To určitě není pravda. Mnohé konstrukce se vyznačují přítomností nejrůznějších lepidel a syntetických pojidel, která sice zajistí pevnost postele, ale zároveň se mohou odpařovat, což není pro naše zdraví vůbec dobré.

FOTO Nábytek Elegance

FOTO Nábytek Elegance

3. Do manželské postele je nezbytná jedna velká matrace

Moderní vysoce kvalitní manželské postele si zaslouží ty nejlepší matrace. Není nezbytné, abyste pořizovali pouze jednu jedinou. Právě u ní hrozí, že vzniknou mnohem dříve proleženiny a matrace začne postrádat potřebnou pevnost a pružnost.

4. Čelo u postele být nemusí

Ale musí! Určitě na tuto část postele nezapomínejte! Vždyť čelo chrání pokrývky i polštáře před pádem na zem. Navíc ochraňuje zeď za postelí, která se velmi jednoduše odírá pouze tím, že u ní člověk leží a občas se o ni opře.

FOTO Nábytek Elegance

FOTO Nábytek Elegance

5. Nákup v eshopu se nevyplatí

V minulosti tomu tak možná bylo. Dnes při volbě správného internetového obchodu zcela jistě nešlápnete vedle. Naším tipem je Nabytek-elegance.cz. V této internetové prodejní galerii si nakoupíte jak postel, tak i ložnicové šatní skříně a mnohé další vybavení.

ZDROJ: PR článek společnosti Nábytek Elegance s.r.o.

Kategorie: Nábytek
Tagy: manželské postele matrace nábytek do ložnice postele
Sdílejte článek