Barevné trendy pro nábytek inspirované cestou časem

11. 10. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Cesta časem se stala hlavním mottem, od něhož se odvíjí barevnost nábytkových fólií společnosti RENOLIT pro sezonu 2013/2014. V nových produktech se tak zrcadlí symbolika středověku, barevnost života na venkově či abstraktní fascinace moderními metropolemi. […]

Cesta časem se stala hlavním mottem, od něhož se odvíjí barevnost nábytkových fólií společnosti RENOLIT pro sezonu 2013/2014. V nových produktech se tak zrcadlí symbolika středověku, barevnost života na venkově či abstraktní fascinace moderními metropolemi. Pozorovatel, který se v balónu vznáší nad přírodní scenerií, si z každé epochy odnáší do přítomnosti vhodné barvy, formy i materiály.

Mystická šeď
Kolekce Mystic Inspirations – Mystické inspirace symbolizuje středovek a je interpretací znaků minulých kultur v novém kontextu. Teplé neutrální a béžové tóny korespondují se zajímavými reliéfními strukturami chladných keramických a surových kamenných ploch kontrastujících s černou a bílou.

keramik

zltaIntenzivní akcenty
Krajina jako namalovaná: Romantic Reflections – Romantické reflexe jsou v protikladu s odměřenou technokracií a vzbuzují emoce. Typické pro zařízení interiéru ve venkovském stylu, který je čím dál tím populárnější, jsou přírodní neopracované materiály v červených a žlutých tónech.

fernaqua

Ve smyslu životního prostoru

Future Creations – Kreace budoucnosti jsou odrazem moderní městské architektury a spojují futuristické technologie se sociálními a pro životní prostředí příznivými aspekty. Příznačná je široká paleta modrých a zelených odstínů. Zelené tóny jsou spíše teplé a tlumné, zatímco modré sahají od syté tmavomodré přes šedomodrou až po světlé tóny vody.

Více informací získáte na www.renolit.com/colourroad 

Kategorie: Nábytek Novinky
Tagy: barvy interier
Sdílejte článek

Diskuze