Barevné trendy pro nábytek inspirované cestou časem

Reklama

Cesta časem se stala hlavním mottem, od něhož se odvíjí barevnost nábytkových fólií společnosti RENOLIT pro sezonu 2013/2014. V nových produktech se tak zrcadlí symbolika středověku, barevnost života na venkově či abstraktní fascinace moderními metropolemi. Pozorovatel, který se v balónu vznáší nad přírodní scenerií, si z každé epochy odnáší do přítomnosti vhodné barvy, formy i materiály.

Mystická šeď
Kolekce Mystic Inspirations – Mystické inspirace symbolizuje středovek a je interpretací znaků minulých kultur v novém kontextu. Teplé neutrální a béžové tóny korespondují se zajímavými reliéfními strukturami chladných keramických a surových kamenných ploch kontrastujících s černou a bílou.

keramik

zltaIntenzivní akcenty
Krajina jako namalovaná: Romantic Reflections – Romantické reflexe jsou v protikladu s odměřenou technokracií a vzbuzují emoce. Typické pro zařízení interiéru ve venkovském stylu, který je čím dál tím populárnější, jsou přírodní neopracované materiály v červených a žlutých tónech.

fernaqua

Ve smyslu životního prostoru

Future Creations – Kreace budoucnosti jsou odrazem moderní městské architektury a spojují futuristické technologie se sociálními a pro životní prostředí příznivými aspekty. Příznačná je široká paleta modrých a zelených odstínů. Zelené tóny jsou spíše teplé a tlumné, zatímco modré sahají od syté tmavomodré přes šedomodrou až po světlé tóny vody.

Více informací získáte na www.renolit.com/colourroad 

Reklama

Komentovat