Elektroinstalace Hager: zdravé srdce vašeho domova

Přemýšleli jste někdy o tom, co tvoří srdce vašeho domova? Co je tou životadárnou silu, která uvádí věci do pohybu, která váš dům oživuje, když přijdete večer domů a sáhnete po vypínači? Budiž světlo…a to světlo se rozzáří díky kvalitně provedené elektroinstalaci.

Tak jako cihly tvoří kostru vašeho domova a okna jsou jeho očima, tak je elektrorozvaděč jeho srdcem, který pomocí kabelů – tepen a žil – dopravuje životadárnou elektrickou energii do každého kouta vašeho domu.

O své vlastní srdce se každý stará po svém: někdo více a někdo méně. Někdo sportuje a hlídá si stravu, jiný si ho ucpává cholesterolem. Stejné je to se srdcem vašeho domova: část lidí se spokojí s rozvaděčem a pojistkami z hobbymarketů, hlavně že nějak splní základní požadované parametry. Naštěstí čím dál víc lidí se právem ptá, co za své peníze skutečně dostává. Dům stavíte na celý život…a nechcete již za pár let řešit jeho nefunkční části. A zahrávat si s vedením a jištěním elektrické energie? Vždyť do rozvaděče ukrýváte přístroje, kterým svěřujete nejen svůj majetek, ale především zdraví a životy vašich nejbližších!

Multimediální rozvodnice FOTO Hager Electro

Multimediální rozvodnice FOTO Hager Electro

I na další místa ve svém domově můžete rozmístit nenápadné bodyguardy, chránící vás a vaše děti. Kvalitní detektory kouře s dlouhou životností nebo novinka na českém trhu – hlídač varné desky – jsou oba neocenitelnými pomocníky pro předcházení nebo alespoň pro včasné a spolehlivé hlášení požáru. Detektory pohybu a přítomnosti přispívají k vašemu bezpečí. A co takhle zpříjemnit si život a nechat svůj dům ožít komplexním systémem inteligentní elektroinstalace? Nastavte si své oblíbené světelné scény, nechte svůj dům zapínat osvětlení jen tehdy a jen tam když ho potřebujete, ovládejte světla a žaluzie odkudkoliv třeba pomocí tabletu. Komfort je jen jednou výhodou inteligentní elektroinstalace – tou druhou jsou nesporné úspory energií.

Ovádání domácnosti z tabletu FOTO Hager Electro

Ovádání domácnosti z tabletu FOTO Hager Electro

USB zásuvka FOTO Hager Electro

USB zásuvka FOTO Hager Electro

Ačkoliv jak rozvaděč, tak i jističe, chrániče a další přístroje hlídající bezpečný rozvod elektrické energie bývají ve většině domů umístěny ve skrytu, existuje jedna součást elektroinstalace, kterou máte denně na očích. Dokonce se jí denně dotýkáte! Řeč je o vypínačích, zásuvkách a dalších domovních přístrojích. Pryč jsou ty doby, kdy vypínač byl popelkou, které při výběru nikdo nevěnoval pozornost a nechal si namontovat jakýkoliv typ, který jeho elektrikář zrovna vyndal z kufříku. Zapomeňte na neforemné vypínače z levných plastů, s mizerným zpracováním a hlasitým cvakáním při spínání. Vypínač se dnes může směle stát šperkem na zdi, který korunuje nebo decentně doplňuje styl vašeho interiéru. Vybírat můžete z nejrůznějších materiálů, od skla, kovu až po beton nebo barevný akryl. Ani tvar nemusí být vždy jen hranatý – retro otočné vypínače frčí, ať už ty z bakelitu, nebo dokonce z pravého porcelánu! Přibývají i nové přístroje – datová zásuvka dnes už nikoho nepřekvapí, ale věděli jste o USB zásuvce, vhodné k snadnému nabíjení mobilních telefonů nebo tabletů, nebo o vestavném rádiu, třeba pro zpříjemnění koupele? Vyslovte téměř jakékoliv přání – uvidíte, že bude splněno.

Vestavné radio FOTO Hager Electro

Vestavné radio FOTO Hager Electro

Vypínač berker FOTO Hager Electr

Vypínač berker FOTO Hager Electro

Společnost Hager, pocházející z německo-francouzského pomezí, je již více než 60 let specialistou na elektrické instalace v bytových domech i komerčních objektech. Hager je synonymem pro špičkové kvalitní rozvaděče, instalační a jisticí přístroje, systémy pro ukládání kabelů a inteligentní řízení budov. Do rodiny produktů Hager patří také vypínače a zásuvky berker, které sbírají uznání a designová ocenění již více než 90 let.

hager.cz

hager.cz/vypínač

ZDROJ PR článek společnosti Hager Electro s.r.o.

Komentovat