Nový byt bez ručního nářadí nezařídíte

15. 10. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Pokud jste se někdy stěhovali do nového nezařízeného bytu, a nezařizovali jste jej stylem „Tohle si objednám, zítra mi to přivezte a támhle to postavte“, určitě nám dáte za pravdu. Česká nátura spíše velí k […]

Pokud jste se někdy stěhovali do nového nezařízeného bytu, a nezařizovali jste jej stylem „Tohle si objednám, zítra mi to přivezte a támhle to postavte“, určitě nám dáte za pravdu. Česká nátura spíše velí k využití svépomoci v zájmu ušetření peněz.

Hlavní pomocníci

Základem musí být metr, i když ten se dá nahradit trochou představivosti a šňůrou, většinu lidí si totiž napadne byt před nakoupením, či nastěhováním nábytku, přeměřit. Metr se dá nahradit, ale co další nářadí? Jedna věc, bez které se jen těžko obejdete je šroubovák. V dnešní době už jsou ale v módě aku šroubováky. Někomu mohou sice přijít jako zbytečný luxus, ale při skládání skříně, či stolu z obchodního řetězce IKEA vám vaše předloktí poděkují. Aku šroubováky navíc koupíte s řadou hlavic, takže se není třeba bát, že něco nezašroubujete.

Na co však bude i ten nejvýkonnější aku šroubovák krátký je instalace polic a poliček, případně uchycení skříní ke zdi. Zvláště pokud se bude jednat o nosnou zeď, např. z panelu. Při této činnosti však pomohou vrtačky, pokud se jedná o tvrdý materiál materiál, jako zmíněný panel, bude lepší vrtačka příklepová a samozřejmě s novým, krásně ostrým vrtákem.

Kde to sehnat?

Pokud chcete nové ruční nářadí pořídit pohodlně a levně, vyzkoušejte obchod www.rucni-naradi.cz . Nabízí širokou škálu výrobců, za všechny jmenujme např. Bosch, DeWalt, či Black and Decker. Věřte, že investice do kvalitního nářadí se vyplatí, jelikož tyhle mašiny něco vydrží a možná se přistihnete, že je využíváte více, než jste původně plánovali.

Kategorie: Novinky Rekonstrukce bytu Spotřebiče
Tagy: byt naradi Nářadí Nové byty rekonstrukce
Sdílejte článek

Diskuze