Nové úspornější pračky Gorenje

09. 12. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Bez vymožeností v podobě automatické pračky bychom v dnešní moderní době byli asi ztraceni. Dnes už nejde jen o to, aby perfektně vypraly a hezky vypadaly, ale také o to, aby spotřeba energie byla co nejmenší.

Nové modely praček Gorenje WS 53105, WS 53125, WS 53145 disponují nízkou spotřebou energie (energetická třída A+). Téměř o vše se za vás postará elektronický systém řízení UseLogic a široká nabídka speciálních programů (jogging, intenzivní praní, rychlý program, ECO program 30˚C, aj.). Tyto pračky vychází vstříc i jednotlivým druhům tkanin. Můžete si navolit program pro praní bavlny, syntetiky či jemného prádla. Dodatečný program SterilTub zaručuje, že vnitřek pračky bude vždy čistý díky tomuto samočisticímu programu, který pracuje při 80˚C

Pro kontrolu praní slouží dvouřádkový LCD displej, který informuje o průběhu a délce praní nebo zde snadno nastavíte odklad praní až o 24hod.

Díky systému kontroly stability, regulaci množství pěny a zámku dveří můžete být naprosto klidní a bez obav.

Pračky Gorenje nikdy nezestárnou, jelikož je možné v případě zájmu aktualizovat software.
Velký rozsah programů, jednoduché ovládání a manipulace jsou jen některé z aspektů, ke kterým firma Gorenje přikládá velký význam a je samozřejmostí, že všechny tyto přednosti má i každý nový přístroj.

Více informací na www.gorenje.cz.
Zdroj: New Deal Communications, a.s

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: domácí spotřebiče koupelna pracka
Sdílejte článek

Diskuze