Limitovaná série rodinných domů

05. 09. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost ELK s.r.o., tradiční výrobce dřevostaveb, nabízí svým zákazníkům Limitovanou sérii čtyř rodinných domů. Do Limitované série jsou zařazeny nejžádanější domy společnosti. Za velice zajímavou cenu, kdy úspora dosahuje až 986.000 Kč oproti ceníkové standardní […]

Společnost ELK s.r.o., tradiční výrobce dřevostaveb, nabízí svým zákazníkům Limitovanou sérii čtyř rodinných domů. Do Limitované série jsou zařazeny nejžádanější domy společnosti. Za velice zajímavou cenu, kdy úspora dosahuje až 986.000 Kč oproti ceníkové standardní ceně domu na klíč, mohou nyní zájemci o nový Dům pro život pořídit rodinný dům Bungalov 108, Bungalov 122, Comfort 128 nebo Comfort 131.

Pouze prvních 14 zákazníků může koupit tyto vybrané domy v Limitované sérii. Výše jmenované montované domy lze pořídit buď ve stupni provedení „Včetně vnitřní výstavby“ nebo „Na klíč“. Domy jsou nabízeny v konstrukci PRAKTIC.

EC 02

Zákazník získá vždy nejen nízkoenergetický dům, ale zároveň bezstarostné bydlení. Bezstarostné bydlení s domem ELK to je zdravé bydlení, perfektní zákaznický servis, kompletní finanční a stavební poradenství, záruční a pozáruční servis atd. Přesvědčilo se o tom již více než 40.000 rodin po celé Evropě. Přidejte se i Vy do široké rodiny majitelů domů ELK, neváhejte a kontaktujte nejbližšího obchodního zástupce ELK pro bližší informace.

EK 41

Můžete buď bydlet, nebo žít v Domě pro život od ELK.

Více informací najdete na www.ELK.cz

Kategorie: NED a pasivní domy Novinky
Tagy: nizkoenergeticky projekt rodinny dum
Sdílejte článek

Diskuze