Park, klubovna i funkční design

V jedné z nejkrásnějších lokalit Prahy 6, Dejvicích, v těsném sousedství Tiché Šárky a Jenerálky vyrůstá rezidenční komplex nízkoenergetických rodinných domů.
Reklama

Krásné prostředí a nadčasová architektura rodinných domů od ateliéru Šafer Hájek Architekti plně respektuje genia loci a naplňuje současné potřeby prémiového bydlení.

top´rezidence

top´rezidence

top´rezidence nabídne svým budoucím obyvatelům soukromý park s designovou klubovnou, dětským hřištěm a alejemi vzrostlých stromů v obytných ulicích. V rámci areálu bude k dispozici recepce 24/7 se širokou škálou služeb Chamberlain (čištění oděvů, úklid, přebírání pošty aj.) včetně ostrahy. Záleží tedy jen na potřebách a přáních budoucíchrezidentů, jak si ještě více zpříjemní život v top´rezidenci.

Stejně důležité jako koncepce a benefity areálu jsou i dispozice jednotlivých domů a budoucí provozní náklady. Ve všech typech domů o velikosti 165–285 m2 s dvojgaráží bude mít klient na výběr z více variant dispozičních řešení. „Kvalita a variabilita dispozičního uspořádání a vybavení interiéru je v top´rezidenci na prvním místě.

Důraz byl kladen na funkční design s požadavky na vysokou kvalitu vnitřního prostředí a zároveň dosažení minimálních provozních nákladů. Každý rodinný dům je nadstandardně tepelně izolovaný a je osazen kvalitními okny s trojitým zasklením umožňujícím efektivní využití slunečního záření v zimních i letních měsících. O přirozeně zdravé prostředí se současnou eliminací tepelných ztrát se stará centrální individuálně řízená větrací jednotka s rekuperací tepla. Výsledkem je harmonický, moderní a designový domov, jehož provozní náklady nezatíží rodinný rozpočet zbytečnými výdaji za energii.

top´rezidence

top´rezidence

V rámci rezidenčního komplexu bude v listopadu otevřen vzorový dům, který bude zařízen a vybaven podle návrhu studia SIMPLin tak, aby si budoucí rezidenti mohli všemi smysly vyzkoušet bydlení v top´rezidenci.

Projekt je v plné výstavbě, prvních 25 domů prochází kolaudačním procesem.

Prodáno je více než 75% domů z 1. etapy a 35% domů z druhé, jejíž výstavba byla zahájena v květnu.

Pokud je funkční a originální design vaším stylem a zároveň máte ve vašem hledáčku luxusní domy v Praze, které by naplnily vaši touhu po blízkosti přírody a dostupnosti města, je čas zaměřit pozornost na top´rezidenci!

projekt KKCG Real Estate

ZDROJ: PR článek společnosti KKCG REAL ESTATE a.s.

Reklama

Komentovat