Kategorie

Spotřebiče

Kupování televizoru
Spotřebiče

Jak vybrat ten správný televizor: Proč je důležitý počet pixelů a vyplatí se 4K?

Při výběru nového televizoru je klíčové zvážit několik faktorů, jako jsou velikost obrazovky, rozlišení a typ panelu, které ovlivňují kvalitu obrazu a celkový zážitek ze sledování.

čištění televizoru
Spotřebiče

Jak vyčistit televizní obrazovku? Zkuste tyto 3 způsoby, třetí vám pomůže dokonce i se škrábanci!

Přinášíme vám tipy, jak vyčistit televizní obrazovku moderních spotřebičů levně, kvalitně a bez šmouh – pomocí vazelíny, destilované vody nebo kávových filtrů.

černá chladnička Samsung v kuchyni
Spotřebiče

Lifehack pro domácnost? Tipy a triky, jak zapojit umělou inteligenci

Přijdete po práci domů uklízet, či trávíte víkendy ve společnosti špinavého prádla? Nebuďte ve službách své domácnosti. Spotřebiče Samsung Bespoke jsou vrcholem v integraci umělé inteligence.  Vstupme s nimi do nové éry moderního domácího života. Jsou vybaveny Wi-Fi, interními kamerami či čipy s umělou inteligencí, a navíc je můžete jednoduše ovládat a nastavit díky aplikaci SmartThings.

Pračka v koupelně
Spotřebiče

Ušetřete s novými kombinovanými pračkami se sušičkou Bosch

Ušetřete prací prostředky, vodu i energii, ale i spoustu času, nebo i finančních prostředků s novými kombinovanými pračkami se sušičkou Bosch, které nově nabízejí systém automatického dávkování i-DOS, snadnější žehlení díky programu Iron Assist a pro praní energetickou třídu A.[1] V rámci aktuální akce navíc můžete při nákupu vybraných spotřebičů získat 2 000 Kč zpět.

Nova rada tepelnych cerpadel vzduch-voda
Spotřebiče

Jak splnit nové energetické normy pro váš dům? Vsaďte na účinná tepelná čerpadla Panasonic!

Rostoucí požadavky na využívání obnovitelných zdrojů energie (OZE) v systémech vytápění a chlazení se týkají rodinných domů již řadu let. Pokud stavíte, musíte splnit přísné podmínky na spotřebu neobnovitelné energie. A jestli vás neláká si nastavovat v zimních měsících teplotu na 18 °C, potřebujete chybějící energii doplnit právě z OZE. Pro svou vysokou energetickou účinnost jsou ideální volbou tepelná čerpadla typu vzduch-voda. Kvalitním příkladem tohoto typu čerpadel jsou modely Panasonic Aquarea, které se vyrábějí již sedmým rokem v Plzni.

Sporák
Spotřebiče

Expert radí, jak vybrat ty nejlepší pomocníky na vaření a pečení

Každému vyhovuje něco jiného, proto je dobré poradit se s odborníky. Znají různé možnosti a výběr v širokém sortimentu vám usnadní. Oslovili jsme je za vás. Co doporučují?

Kalkulačka a peníze
Spotřebiče

Hluboko do kapsy? S našimi tipy ušetříte na elektřině i plynu

V každé domácnosti se najde prostor ke zlepšení, co se týká šetření. Chcete si pohlídat finance či dělat věci zodpovědněji? Máme pro Vás několik tipů, jak ušetřit za elektřinu i plyn a žít úsporněji každý den.

Zapínání pračky
Spotřebiče

9 tipů, jak vybrat energeticky úsporné spotřebiče

Výběr a nákup energeticky efektivních a úsporných spotřebičů nejen chrání životní prostředí, ale pomůže vám ušetřit nemalé sumy za elektřinu. V mnoha případech i za vodu. Jak si však z toho množství výrobků na trhu vybrat správně?

Robotický vysavač
Spotřebiče

Robotické vysavače pod drobnohledem: Který nejlépe uklidí vaši domácnost?

Žijete rychle a nemáte času nazbyt? Bydlíte v domě nebo ve větším bytě bez koberců? V tom případě by ve vaší domácnosti neměl chybět šikovný robotický vysavač.

Sklenice vody
Spotřebiče

6 změn, kterými snížíte spotřebu vody o polovinu

Pokud promyšleně změníte vybavení koupelny a kuchyně, spotřebu vody můžete snížit o polovinu, možná i o více. Váš komfort se tím však nesníží, spíš naopak.