eklektický styl

Interiér - Eklektický byt Elisy Serrano
Design interiérů

Máte rádi různorodost? Eklektický byt španělské influencerky vás osloví

Ne pro každého je méně více. Pokud máte rádi různorodost, určitě vás osloví eklektický byt španělské influencerky. A možná u ní objevíte způsob, jak dostat do bytu vše, co máte rádi – staré i nové.

Barevný interiér - Dům s přístavbou v Brooklynu
Návštěvy domů

Dům plný barev a vzorů, které jsou v dokonalé harmonii

Poskočí vaše srdce radostí vždy, když vidí kombinaci výrazných barev a vzorů? Tento dům potom budete milovat. Už na první pohled v něm totiž vládne originalita a radost ze života.

Stavba se sedlovou střechou - Venkovská usedlost v Michigane
Návštěvy domů

Moderní venkovská usedlost pro mladou rodinu, s nádherným okolím a dostatkem prostoru i pro zábavu

Venkovská usedlost Briarcliff stojí na velké parcele v obci Franklin v americkém Michiganu. Architekti z ateliéru Iannuzzi Studio se při jejím navrhovaní inspirovali klasickou formou lokálních venkovských usedlostí, které zahrnují více samostatných staveb se sedlovou střechou. Ačkoliv forma sídla navazuje na historický kontext, může se pochlubit moderními stavebními technikami, inovativními detaily a hravým interiérem.

Kuchyň s jídelnou - Historický byt v centru Prahy
Design interiérů

Jak vypadá historický byt v centru Prahy, když si ho zařídí hudebníci se zájmem o design?

Když vcházíme s fotografem do tohoto bytu, překvapuje nás ticho, a to hned ze dvou důvodů. Tím prvním je to, že byt se nachází v samotném centru Prahy, tramvaje a množství lidí tak mají domácí přímo pod okny. Tím druhým je to, že těmito domácími jsou hudebníci srdcem i duší – Marek Vrabec, hudební ředitel festivalu Prague Sounds, a jeho partnerka Kateřina Chroboková, známá varhanistka vystupující pod jménem Katta.

Detail - Loft návrhářky Mariny Hoermanseder
Design interiérů

Známá módní návrhářka se nebojí střetů kultur, pestrých barev a originální směsi kultur ani u sebe doma

I když se život venku zdá někdy fádní, rodina módní návrhářky Mariny Hoermanseder si vytvořila svůj ideální svět uvnitř, aby si doma užila intenzivní rodinný čas.

Kuchyň - Eklektický byt Nina Skarabela
Design interiérů

Ve starším bytě si se svojí rodinou vytvořila útulné místo pro život s množstvím zajímavých uměleckých artefaktů

Interiérové srdce vystudované grafičky Niny bije pro všechno svěží a barevné. Ve starším berlínském bytě si spolu se svojí rodinou a kočkou Mimi vytvořila útulné místo pro život s množstvím zajímavých uměleckých artefaktů. Westwing nás pozval nahlédnout dovnitř.

Eklektický obývák s horčicovou pohovkou
Design interiérů

Proč si zařídit bydlení v barevném eklektickém stylu?

Pokud se cítíte nejlépe obklopeni různými barvami, vzory, materiály a originálními věcmi, v tom případě je eklektický styl bydlení tím pravým pro vás. Aby to však u vás doma nevypadalo jako na pouličním bazaru, měli byste se držet několika pravidel.

Úžasný farmářský dům s exteriérem a rozlohou 600m2 v eklektickém stylu
Návštěvy domů

Farmářský dům jako definice harmonického designu

„Pět různých jednotlivců. Čtyři různé styly. Jedna velká šťastná rodina. Tento dům je definicí harmonického designu,“ tak charakterizují svůj projekt v severním Izraeli architekti Sara and Nirit Frenkel. Úžasný farmářský dům s rozlohou šest set metrů čtverečních, charakteristický kombinací kamene, dřeva, bílých omítek a krásného exteriéru, přináší zajímavou směs stylů, navzdory tomu působí celistvě a příjemně.

Eklektický obyvák
Design interiérů

Bydlení jako z Instagramu. Eklektický interiér plný vyladěných detailů a fotogenických zákoutí

Když si svůj domov zařizuje zakladatelka „instagramové školy“, bude samozřejmě plný vyladěných detailů fotogenických zákoutí. Sympatická majitelka Joanna má na ně zkrátka oko.