Zdroj: Westwing

Známá módní návrhářka se nebojí střetů kultur, pestrých barev a originální směsi kultur ani u sebe doma

25. 02. 2023
Diskuze (0)
Sdílet

I když se život venku zdá někdy fádní, rodina módní návrhářky Mariny Hoermanseder si vytvořila svůj ideální svět uvnitř, aby si doma užila intenzivní rodinný čas.

Od studia Kreuzberg po Kardashian, Marina Hoermanseder je zbožňována mnoha celebritami díky jejím výtvorům s koženými sponami. Odkud se ale berou nápady, které JLo a Lady Gaga tak rády nosí? Zatím hlavně v domácí kanceláři zaneprázdněné Rakušanky v jejím rodinném bytě v berlínském Mitte, kde se z designérky během naší návštěvy vyklubal brilantní sběratel.

Přečtěte si také:
Ve starším bytě si se svojí rodinou vytvořila útulné místo pro život s množstvím zajímavých uměleckých artefaktů

Villa Kunterbunt

Pohled do jejího bytu, který sama designérka láskyplně nazývá Villa Kunterbunt, ukazuje jasně: Marina Hoermanseder se nebojí střetů kultur, pestrých barev a originální směsice stylů ani v případě zařízení. Dvě loftová patra jsou hnízdem rodinného života a spolu s jejím partnerem Paulem a psem Taccem se v tomto uměleckém díle všichni cítí jako doma.

Interiér - Loft návrhářky Mariny Hoermanseder

Světlé barvy Marinu magicky přitahují a z otevřeného obývacího prostoru, který proměňuje kuchyni v jídelnu, se stalo hřiště. Zdroj: Westwing

Útulný maximalismus

Světlé barvy Marinu magicky přitahují a z otevřeného obývacího prostoru, který proměňuje kuchyni v jídelnu, se stalo hřiště. Korunním klenotem oázy Mariny je zeď – působivá galerie plná barev, vzpomínek a inspirací. Její partner Paul rád většinu rozhodnutí o interiérovém designu nechává na ní. A jaký je jejich recept na úspěch? Oddělené koupelny a správný mix ústraní a útulných rodinných ostrůvků.

Dětský koutek - Loft návrhářky Mariny Hoermanseder

Místo pro holky. Jedna část určená pro pracující maminku, druhá pro malou dcerku, díky čemuž na ni může Marina neustále dohlížet. Zdroj: Westwing

Profil

Nemovitost
Loft v berlínské čtvrti Mitte

Majitelé
Marina Hoermanseder, módní návrhářka, její partner Paul, dcerka Lotti a čtyřnohý miláček. Marininu kolekci najdete na marinahoermanseder.com.

Text: Lucia Blažiová
Foto: Westwing
Zdroj: časopis HOME

Kategorie: Design interiérů
Tagy: barvy v interiéru eklektický styl lofty moderní byty zařizování bytu
Sdílejte článek

Diskuze