zařizování interiéru

Každý kousek nábytku a zařízení má své přesné místo,
Design interiérů

Video: Dívka žije v bytě o velikosti 7 metrů čtverečních a platí za něj 14 tisíc Kč měsíčně

Představte si, že byste vstoupili do bytu a měli pocit, jako byste vkročili do spíže. Zdá se to neuvěřitelné, ale mladá dívka, která žije v bytě o rozloze pouhých 7 metrů čtverečních v rušném New Yorku, to tak vnímá každý den. Platí za něj 14 000 Kč měsíčně a navzdory malému prostoru zde má vše, co potřebuje.

Jídelna a obývák - Rekonstrukce historického bytu v Karlových Varech
Rekonstrukce bytu

Snoubení historie a současnosti: Rekonstrukce bytu v historickém srdci Karlových Varů

Pokud jste někdy rekonstruovali byt „od podlahy“, asi nám dáte za pravdu, že člověku stačí absolvovat to jednou za život. Najdou se však i tací lidé, kteří si tento náročný proces zamilují. Právě to se stalo i majitelům tohoto bytu v historickém srdci Karlových Varů.

Zelený moderní eklektický obývák
Rekonstrukce bytu

Jak na lepení papírové tapety

Pěkné tapety na upraveném podkladě mohou i z nevlídného bytu udělat útulný domov. Pokud si ten váš žádá změnu, pusťte se do tapetování. Sice vyžaduje preciznost a důkladnost, výsledný efekt však určitě bude stát za to.

Stylová jídelna
Design interiérů

Rychlokurz zařizování: 16 kroků k novému interiéru

Zařizování nového bydlení je určitě velká radost, ale i výzva. Čím začít, jak postupovat a na co nezapomenout, vám napoví náš rychlokurz, ve kterém jsme sesbírali ty nejlepší rady a tipy od profesionálů. Připravte si tužku a papír, a můžeme začít!

Kuchyň v bílé v stylu Feng šuej
Návštěvy domů

Bydlení v pronájmu si nájemnice zařídila v souladu s principy feng-šuej. Jak se jí bydlí?

Toto bydlení v pronájmu je zajímavé hned z několika důvodů. Designérka Monika si totiž nepronajímá byt, ale rovnou dům. A i když není její, nebála se spolu s majitelem pustit do rekonstrukce. A do třetice – vše zařídila v souladu s principy feng-šuej.

Pracovna se stolem do L v podkroví
Design interiérů

Jak si správně zařídit pracovnu nebo pracovní koutek

Začali jste během lockdownu pracovat z domova a vyhovuje vám to? Chcete home office využívat i nadále? Poradíme vám, jak si správně zařídit pracovnu nebo pracovní koutek.

Obývací část v pastelových barvách s novým i starým nábytkem
Trendy

Nadčasovost versus trendy: Interiér, který odolá náporu času a změnám vkusu

Věčný souboj nejen v interiérovém designu. Nutno říci, že minimálně na teoretické úrovni se většina lidí přiklání k nadčasovosti, na straně druhé však asi nikdo nemůže říct, že lákavým trendům nikdy nepodlehl. V čem vlastně oba koncepty spočívají a co nám (nejen do našich domovů) přinášejí?

obývací pokoj
Design interiérů

Rychlé proměny interiéru, které zvládnete za víkend

Toužíte po změně ve vašem interiéru, ale nechce se vám pouštět do náročných předělávek či rekonstrukcí? Vyzkoušejte naše tipy, které zvládnete za víkend.

zařizování interiéru
Návštěvy domů

Dům, který předčil očekávání majitelů

Paula Jagodzińska je polská blogerka, která píše o cestování, módě, kráse a interiérech. Ale nejen píše. Občas se i sama realizuje, jako v případě jejího vlastního domu, který sama navrhla a zařídila.

obývací pokoj
Design interiérů

Jak vybojovat cenné centimetry v špatně navrženém bytě?

Ač jsou byty v nových developerských projektech drahé, příliš vhodně řešeného prostoru nenabízejí. Pak musí přijít na řadu dobré nápady a šikovná řešení.