Celá stěna vytvořená ze skleněných váz

Celá stěna vytvořená ze skleněných váz

03. 04. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Skoro všichni nakupujeme v IKEA. Pořídit se zde dá moderní a relativně levný nábytek, jenže má to jeden háček. Najednou sedíte u třech různých kamarádů v tom stejném křesle, ve kterém doma koukáte na televizi. […]

Skoro všichni nakupujeme v IKEA. Pořídit se zde dá moderní a relativně levný nábytek, jenže má to jeden háček. Najednou sedíte u třech různých kamarádů v tom stejném křesle, ve kterém doma koukáte na televizi. Někomu to nevadí vůbec, někomu to vadí víc a někdo se s tím prostě nemůže smířit.

 

Není ale nutné nákupy v IKEA úplně zavrhnout, nebo vyházet již koupený nábytek. Stačí trochu fantazie a během chvíle máte z ohraného křesla originální kousek. A co lze vykouzlit s takovou vázou?

sklenena vaza 

Skleněná váza REKTANGEL je už několik let hitem domácností. Jednoduchá, masivní, elegantní a hned v několika velikostech. Možná v ní máte doma květiny i vy. Napadlo by vás ale někdy, že lze využít také jako stavební prvek?

sklenena vaza

Pokud totiž tajně sníte o tom, jak si pořídíte do interiéru stěnu z luxferů, nechte se inspirovat architekty z ateliéru CUBE. Těm se povedlo nahradit běžné luxfery různými velikostmi zmíněné vázy. A výsledek?

sklenena vaza

sklenena vaza

Originální a vtipné zároveň. Navíc v historické budově uprostřed Amsterdamu se stěna pěkně vyjímá. Možná není tím nejpraktičtějším řešením do vašeho bytu, rozhodně by ale zaujala každou návštěvu. Ale pozor, není to nic pro stydlivky!

sklenena vaza

Veronika Benešová
zdroj: Marloes van Heteren, ikeahackers.net

Kategorie: Dekor
Tagy: dekor design stena vaza
Sdílejte článek

Diskuze