Stylový nábytek

Stylový nábytek Pokud toužíte po originálním nábytku, který bude vyjadřovat i váš osobitý vkus, můžete si svůj stylový nábytek například vyrobit sami, nebo dát vyrobit na míru podle svých představ a návrhů. V našich článcích se můžete inspirovat novinkami a různými inovacemi v oblasti bydlení.
V bytě ze 70. let vznikl pozoruhodný interiér
Design interiérů

V bytě ze 70. let vznikl pozoruhodný interiér

V bytě ze 70. let vznikl pod vedením invenčního architekta pozoruhodný interiér s prvky odkazujícími na industriální design.

Moderní nábytek s důrazem na design i kvalitu
Moderní bydlení

Moderní nábytek s důrazem na design i kvalitu

Nábytek je nedílnou součástí domova, kde plní nejen tu hlavní praktickou, ale také estetickou funkci. Při výběru nábytku do svého domu či bytu záleží na vkusu každého člověka. Je možné projít velké obchodní domy s tímto sortimentem a vybrat si z jejich nabídky. Pokud však máte rádi originalitu a chcete se odlišit od davu, zřejmě vás tato možnost neuspokojí.

Kurz zdravého bydlení – z čeho stavět a tvořit
Antidekubitní matrace

Kurz zdravého bydlení – z čeho stavět a tvořit

V minulém čísle jsme vám přinesli rady a tipy, jak zabezpečit zdravé prostředí ve vaší domácnosti. Věnovali jsme se zejména vytápění a větrání. Nakousli jsme ale i téma zdravých materiálů. Nyní jsme se rozhodli podívat se mu na zoubek o trochu blíž.