foto VELUX

Přiveďte si domů více denního světla

29. 09. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Každý z nás by chtěl mít krásné a zdravé bydlení. Nicméně málokdo dokáže vše podstatné podchytit už na začátku. Ať už se jedná o podkrovní byt nebo rovnou nový dům. Naštěstí stále existuje řešení, jak docílit toho, aby rodina nakonec bydlela v lepším. Můžete začít třeba novými střešními okny.

Při plánovaní renovace svého bydlení mějte na paměti, že dostatek denního světla je zásadním předpokladem pro kvalitu bydlení. Neméně důležitý je ale také dostatek čerstvého vzduchu, správná teplota i vlhkost. To jsou jasné důvody, proč se vyplatí investovat do kvalitních střešních oken s trojsklem. Pro majitele fasádních oken je trojsklo běžnou součástí komfortního bydlení. Od té doby, kdy společnost VELUX představila cenově dostupné trojsklo s cenou srovnatelnou s dvojsklem, se stalo standardem i mezi střešními okny. Pokud teď plánujete rekonstrukci, zvažte, zda díky probíhající podzimní akci, nepořídit ještě další okno navíc.

foto VELUX

foto VELUX

Skvělá zpráva, pokud plánujete rekonstrukci nebo stavbu domu

Nová podzimní akce společnosti VELUX na střešní okna s trojsklem potěší každého, kdo chce proměnit své podkroví ve zdravější a komfortnější místo s dostatkem denního světla a čerstvého vzduchu. Bude totiž snadné si namísto dvou oken pořídit rovnou tři, a dostat tak více denního světla i do dalších místností. Dostatek světla je spolu kvalitním větráním základem zdravého bydlení a není tedy důvod, abyste i nad schodištěm, chodbou a dalšími opomíjenými částmi domu neměli více denního světla. Předností střešních oken mimo jiné je, že dokáží ve srovnání s fasádními okny přivést do interiéru až dvakrát více denního světla.

TIP: Nepropásněte Cash back VELUX, podzimní akci společnosti VELUX zaměřenou na střešní okna s trojsklem. Čím více oken v rámci akce pořídíte, tím více peněz získáte zpět. Akce probíhá od 15. září do 31. října 2017. Více informací na stránkách akce (www.velux.cz/akce)

foto VELUX

foto VELUX

Myslete i na energetickou úspornost

Všechny střešní okna VELUX mají pozitivní energetickou bilanci a jsou mimo jiné zařazena do programu Nová zelená úsporám. Například energeticky úsporné trojsklo v dostupné kategorii Standard Plus dosahuje hodnoty Uw 1,1. Každá varianta okna s trojsklem je vybavena unikátním systémem izolace ThermoTechnology™, který nabízí silnou a energeticky efektivní ochranu před chladem a průvanem. Navíc jsou střešní okna VELUX dostupná v různých velikostech, v dřevěném i bezúdržbovém provedení, s horním i spodním ovládáním.

foto VELUX

foto VELUX

Doslova uvidíte, že tři jsou lepší než dva

Pokud chcete pro sebe i svou rodinu co nejzdravější místo pro život, je nezbytné zahrnout do kalkulací také dostatek denního světla a čerstvého vzduchu. Střešní okna VELUX jsou řešením v obou případech. Díky cenové dostupnosti již nemusíte přemýšlet, zda pořídíte do místnosti jedno nebo dvě okna, ale spíše přemýšlejte, kam všude byste další střešní okna v domě mohly použít. V rámci probíhající akce Cash back VELUX, můžete již tak cenově dostupná střešní okna s trojsklem získat ještě výhodněji. Více se o kvalitách střešních oken s trojsklem dozvíte zde: velux.cz/trojsklo.

ZDROJ: PR článek společnosti VELUX

Kategorie: Rekonstrukce bytu
Tagy: podkroví renovace oken střešní okna trojsklo Velux vlhkost domu vlhkost vzduchu
Sdílejte článek

Diskuze