Bydlet úsporně, ale komfortně? Jde to i bez zateplení a s hrubou stavbou do 5 dní!

Bydlet úsporně, ale komfortně? Jde to i bez zateplení a s hrubou stavbou do 5 dní!

22. 08. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Už vás nebaví sledovat ceny energie a neustále přemýšlet, jak ušetřit? Vyřešte to jednoduše už při stavbě. Pokud se rozhodnete pro POROTHERM, můžete si pořídit nízkoenergetický dům, aniž byste museli stavbu zateplovat. Stavba tak může dýchat a vy navíc ušetříte.

Při výstavbě z broušených cihel POROTHERM 44 EKO+ Profi DRYFIX lze zvládnout hrubou stavbu nízkoenergetického rodinného domu na hotové základové desce do 5 dní. Zdicí pěna DRYFIX, která se používá místo malty, je k dispozici zdarma při nákupu cihel. Společnost Wienerberger, výrobce tohoto zdicího systému, přitom poskytuje stavebníkům i řadu dalších možností, jak ušetřit.

Nízkoenergetické bydlení bez zateplení
Broušené cihly POROTHERM 44 EKO+ Profi DRYFIX, které jsou novinkou na trhu, umožňují výstavbu nízkoenergetického bydlení bez zateplení. Zdivo ve formě jednovrstvé masivní konstrukce tvoří ideální podklad pro omítku a zároveň je dobrým předpokladem pro vznik zdravého bydlení.

I v zimě

Technologie zdění s pěnou DRYFIX umožňuje výstavbu i v zimě, a to až do –5 °C. Zdivo je rychle pevné, nepotřebuje vysychat, takže lze okamžitě přistoupit k dalším pracem. Ke zdění je potřeba pouze dóza se zdicí pěnou a speciální aplikační pistole. Vlastní nanášení pěny je velmi jednoduché, stačí dózu jen důkladně protřepat a pustit se do práce.

Založení stavby zdarma se specializovaným technikem
Ti, kteří se rozhodli postavit si dům z broušených cihel POROTHERM Profi svépomocí, mohou při zakládání stavby využít pomoci specializovaného technika. O jeho asistenci je třeba požádat na webu www.porotherm.cz/zakladani. Ve stanovený den pak technik pomůže na stavbě založit první řadu cihel a vysvětlí, jak se zdí z broušených cihel. Pomoc se poskytuje v délce do 5 pracovních hodin. Přestože je jedna asistence specializovaného technika v hodnotě 9 800 Kč, stavebníci ji mají v případě výstavby z broušených cihel Profi k dispozici naprosto bezplatně.

Více informací získáte na zákaznické lince 844 111 123 nebo na www.porotherm.cz

Kategorie: NED a pasivní domy
Tagy: bydleni nizkoenergeticke rodinny dum
Sdílejte článek

Diskuze