Nová „modrá“ řada nátěrových hmot

Dům barev, síť maloobchodních prodejen specializovaných na prodej nátěrových hmot, uvádí na trh novou řadu nátěrových hmot BLUE-LINE. Novinka je určena především pro všechny řemeslníky a profesionály v oboru a zahrnuje: klasický vnitřní malířský nátěr LINEA, disperzní vnitřní malířský nátěr s výbornou krycí schopností EXPERT, disperzní vnitřní malířský nátěr s vysokou bělostí MASTER a univerzální penetrační prostředek UNIPEN. Nátěrové hmoty z této řady pořídíte ve všech prodejnách sítě Dům barev. Všechny výrobky také splňují náročné požadavky profesionálů a jejich užitné vlastnosti byly pozitivně hodnoceny v nezávislém testování zaštítěném Cechem malířů a lakýrníků ČR.
Reklama

BLUE – LINE LINEA je klasický vodou ředitelný vnitřní bílý malířský nátěr, mezi jehož hlavní přednosti patří hluboký mat, vysoká vydatnost či snadné tónování i aplikace. LINEA je určená pro použití do vnitřních prostor, je vhodná pro povrchovou úpravu zejména vápenocementových omítek, zdiva, betonu nebo panelů z lehčených hmot.


BLUE – LINE EXPERT
je disperzní vnitřní malířský nátěr s výbornou krycí schopností (hodnota vydatnosti až 12 m2/kg), disponuje otěruvzdorností za sucha, výbornou bělostí a snadnou tónovatelností. EXPERT je připravený k použití do vnitřních prostor pro povrchovou úpravu především vápenocementových omítek, zdiva, betonu nebo panelů z lehčených hmot, popřípadě strukturních papírových tapet.


BLUE – LINE MASTER, disperzní vnitřní malířský nátěr s extra vysokou bělostí (min. 93% BaSO4), vyniká matným vzhledem, velmi dobrou paropropustností a dokonalou otěruvzdorností za sucha. MASTER je určený k okamžitému použití do vnitřních prostor pro povrchovou úpravu zejména klasických i sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých, dřevotřískových, dřevovláknitých a cementotřískových desek, betonu nebo panelů z lehčených hmot, popřípadě strukturních papírových tapet.

Více na www.dumbarev.cz

Reklama

Komentovat