Nová „modrá“ řada nátěrových hmot

Nová „modrá“ řada nátěrových hmot

16. 06. 0201
Diskuze (0)
Sdílet

Dům barev, síť maloobchodních prodejen specializovaných na prodej nátěrových hmot, uvádí na trh novou řadu nátěrových hmot BLUE-LINE. Novinka je určena především pro všechny řemeslníky a profesionály v oboru a zahrnuje: klasický vnitřní malířský nátěr LINEA, disperzní vnitřní malířský nátěr s výbornou krycí schopností EXPERT, disperzní vnitřní malířský nátěr s vysokou bělostí MASTER a univerzální penetrační prostředek UNIPEN. Nátěrové hmoty z této řady pořídíte ve všech prodejnách sítě Dům barev. Všechny výrobky také splňují náročné požadavky profesionálů a jejich užitné vlastnosti byly pozitivně hodnoceny v nezávislém testování zaštítěném Cechem malířů a lakýrníků ČR.

BLUE – LINE LINEA je klasický vodou ředitelný vnitřní bílý malířský nátěr, mezi jehož hlavní přednosti patří hluboký mat, vysoká vydatnost či snadné tónování i aplikace. LINEA je určená pro použití do vnitřních prostor, je vhodná pro povrchovou úpravu zejména vápenocementových omítek, zdiva, betonu nebo panelů z lehčených hmot.


BLUE – LINE EXPERT
je disperzní vnitřní malířský nátěr s výbornou krycí schopností (hodnota vydatnosti až 12 m2/kg), disponuje otěruvzdorností za sucha, výbornou bělostí a snadnou tónovatelností. EXPERT je připravený k použití do vnitřních prostor pro povrchovou úpravu především vápenocementových omítek, zdiva, betonu nebo panelů z lehčených hmot, popřípadě strukturních papírových tapet.


BLUE – LINE MASTER, disperzní vnitřní malířský nátěr s extra vysokou bělostí (min. 93% BaSO4), vyniká matným vzhledem, velmi dobrou paropropustností a dokonalou otěruvzdorností za sucha. MASTER je určený k okamžitému použití do vnitřních prostor pro povrchovou úpravu zejména klasických i sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých, dřevotřískových, dřevovláknitých a cementotřískových desek, betonu nebo panelů z lehčených hmot, popřípadě strukturních papírových tapet.

Více na www.dumbarev.cz

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: barvy interier náter
Sdílejte článek

Diskuze