AGC Glass Europe představuje profesionální řešení pro lepení dekorativních skel

07. 08. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

V současné době  je obkládání stěn dekorativním sklem v interiérových aplikacích rozšiřujícím se trendem. Na rostoucí poptávku architektů a zpracovatelů zajistit kompletní řešení pro lepení dekorativních skel odpovídá společnost AGC Glass Europe svou novou škálou […]

V současné době  je obkládání stěn dekorativním sklem v interiérových aplikacích rozšiřujícím se trendem. Na rostoucí poptávku architektů a zpracovatelů zajistit kompletní řešení pro lepení dekorativních skel odpovídá společnost AGC Glass Europe svou novou škálou kompatibilních lepidel a příslušenství: systém AGC FIX-IN. Zahrnuje pět produktů, škála byla vyvinuta pro snadnou a kvalitní instalaci. Všechny produkty FIX-IN lze zakoupit prostřednictvím speciálně vyvinutého e-shopu nebo prostřednictvím místních distributorů a zpracovatelů.

 

Škála AGC FIX-IN: kompletní řešení pro instalaci

AGC nyní nabízí kompletní škálu lepidel a příslušenství, speciálně vyvinutých pro účely instalace špičkových interiérových skel Mirox®, Lacobel®, Lacobel® T a Matelac®. Výsledky testů ukazují, že jednotlivé komponenty systému AGC FIX-IN zaručují barevnou stálost laku na skle.

Škála FIX-IN zahrnuje pět produktů: silikonové lepidlo, stěnovou penetraci, povrchový aktivátor a další příslušenství.
Všechny produkty lze zakoupit online nebo prostřednictvím místních distributorů a zpracovatelů, kteří zajistí, že instalující dostane ke sklu správné komponenty.

AGC_SL_PR_SA_AT_TU

FIX – IN

Návod k instalaci a animace

Společnost AGC vypracovala podrobný návod k instalaci, technické listy s kompletními informacemi o produktech FIX-IN a pokyny pro manipulaci a použití. Všechny tyto dokumenty jsou k dispozici v 9 jazycích na www.yourglass.com. AGC dále nabízí 3D animaci, jak sklo správně instalovat, která je dostupná na youtube.com anebo u distributorů.

Sofitel Vídeň, Rakousko

Sofitel Vídeň, Rakousko

Více informací na:
www.agc-glass.eu (korporátní stránky)
www.yourglass.com (produkty pro stavebnictví a interiérový design)

Kategorie: Novinky
Tagy: dekorativní sklo interier
Sdílejte článek

Diskuze