Montované domy PRAKTIC jsou skokanem roku

Montované domy PRAKTIC jsou skokanem roku

19. 04. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Vlastní nízkoenergetický dům pro život za cenu již od 1,4 milionu Kč se stává skutečností mnoha českých domácností.   V roce 2011 patřily domy akční řady PRAKTIC u zákazníků společnosti ELK mezi nejžádanější a jsou […]

Vlastní nízkoenergetický dům pro život za cenu již od 1,4 milionu Kč se stává skutečností mnoha českých domácností.

 

V roce 2011 patřily domy akční řady PRAKTIC u zákazníků společnosti ELK mezi nejžádanější a jsou v nabídce firmy skokanem roku – více než polovina z loni prodaných domů ELK nesla jméno PRAKTIC. Zájemci, kteří hledali menší, nízkoenergetický a cenově velmi přijatelný dům, si mohli u řady PRAKTIC vybrat ze čtyř typů jednopodlažních domů s užitnou plochou od 76 m2 do 128 m2 a tří typů dvoupodlažních domů s užitnou plochou od 95 m2 do 116 m2. Cena domu PRAKTIC 76 začíná v základním provedení na ceně 1,4 milionu korun!

V loňském roce se v České republice prodalo kolem 60 nových domů z nabídky ELK. Vysoký zájem veřejnosti o dřevostavby této rakouské rodinné firmy, vyráběné v České republice, měl několik důvodů – atraktivní výběr nízkoenergetických a pasivních domů včetně ekonomické řady PRAKTIC, dostupnost domu a důvěru posílila nabídka ELK uhradit cenu až po předání domu a možnost financování hypotečním úvěrem. Výstavba nového domu ELK se navíc uskutečňuje do 2 měsíců od předání základové desky.

Bližší informace o nabídce domů ELK získáte na webových stránkách www.elk.cz.

Kategorie: Modulové domy Montované domy Nízkoenergetické domy Novinky
Tagy: dum montovany
Sdílejte článek

Diskuze