OLTRELUCE – vzorovaná skla s italským designem

06. 05. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost AGC Glass Europe rozšířila škálu dekorativních vzorovaných skel o novou kolekci navrženou italským designérem Michelem De Lucchi. Tato nová  exkluzivní řada přináší jedinečné motivy, jež si hrají se světlem a poskytují skvělou příležitost vdechnout […]

Společnost AGC Glass Europe rozšířila škálu dekorativních vzorovaných skel o novou kolekci navrženou italským designérem Michelem De Lucchi. Tato nová  exkluzivní řada přináší jedinečné motivy, jež si hrají se světlem a poskytují skvělou příležitost vdechnout interiérům svou vizi.

Kolekci Oltreluce tvoří tři moderní vzory – Oltreluce Waves (vlny), Oltreluce Circles (kruhy) a Oltreluce Space (prostor). Všechny vzory jsou k dostání v čiré, extra čiré a postříbřené verzi.

dekorativní sklo Oltreluce

Řada aplikací, neomezená kreativita
Sklo Oltreluce nachází uplatnění v různých interiérových aplikacích (posuvné nebo pevné příčky, dveře, nábytek, sprchové kouty atd.) i v exteriérech (okna, dveře a skleněné fasády). Tato skla mohou být tepelně zpracovávána, lze je vrstvit i použít do izolačních dvojskel: umožňují tak architektům a designérům popustit uzdu kreativnímu myšlení.

dekorativní sklo Oltreluce

Nechte se inspirovat nápady ze světa interiérového designu společnosti AGC Glass Europe a navštivte webové stránky www.YourGlass.com.

Kategorie: Novinky
Tagy: dekorativní sklo interier italský nábytek
Sdílejte článek

Diskuze