Podzimní bytobraní od FINEPu

10. 11. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Český FINEP svým klientům na podzim 2016 přináší novou úrodu dvou typů moderního bydlení. Má v nabídce jak nové byty do osobního vlastnictví, tak i byty ve stále populárnějším družstevním bydlení (více informací o této […]

Český FINEP svým klientům na podzim 2016 přináší novou úrodu dvou typů moderního bydlení. Má v nabídce jak nové byty do osobního vlastnictví, tak i byty ve stále populárnějším družstevním bydlení (více informací o této formě bydlení najdete na www.druzstevnibydleni.cz). Nabídku bytů doplňuje i nabídka řadových rodinných domů nebo dvojdomů ve dvou pražských lokalitách.

Na trhu je řada malých nebo i větších developerů, ale jen u FINEPu má každý možnost si vybrat svůj nový byt ve dvou různých formách vlastnictví a sám si také rozhodnout, jaký typ vlastnického vztahu k jeho nemovitosti je pro něj výhodnější.

Aktuálně uvedl FINEP na pražský trh dvě nové etapy v úspěšných rezidenčních projektech, které zájemcům o nové bydlení nabídnou přes 150 moderních bytů. Jde o desátou etapu v Britské čtvrti na Západním městě v Praze Stodůlkách, kde FINEP zahájil stavbu rezidenční dominanty o 88 bytech do osobního vlastnictví. A na pražském Proseku jde dokonce u etapu s pořadovým číslem 11. A zde FINEP nově nabízí projekt družstevního bydlení v projektu o 65 bytech.

V rámci podzimní nabídky má FINEP, který je dlouhodobě druhým největším developerem, aktuálně v nabídce i 30 rodinných domů ve dvou pražských lokalitách – na Britské čtvrti a na Malém háji v Praze Štěrboholech.

Základní informace o dvou nových etapách rezidenčního bydlení – více i na www.finep.cz

britska-ctvrt-x_ilustrativni-vizualizace

britska-ctvrt-x_ilustrativni-vizualizace

Britská čtvrť X nabízí urbanisticky zajímavý rezidenční objekt, který v sobě ukrývá de facto tři domy a bude záležet už jen na klientech, které části domu a také kterému patru dají přednost pro své nové bydlení.
– 88 bytů od 1+kk (37 m2) až po rodinné byty 4+kk (120 m2) do osobního vlastnictví
– Nadstandardní 3letá záruka
– Parkovací stání ve dvou přízemních patrech
– Bezbariérový přístup a stanice metra minutu od vchodu

Britská čtvrť je dnes nejzelenější nový rezidenční projekt v Praze díky svým parkům nebo odpočinkovým zónám. Zároveň jde i o městskou část, která patří mezi nejmladší, co do průměrného věku obyvatel dané lokality v Praze. Mladé páry a rodiny zde oceňují mj. i stále rozšiřující plochu dětských hřišť a parků. Velkým benefitem je i blízkost administrativního projektu City West s dostatkem pracovních příležitostí. Samozřejmostí je moderní městská infrastruktura a služby v samotném rezidečním projektu a vynikající dopravní obslužnost.

prosek-park-xi_ilustrativni-vizualizace

prosek-park-xi_ilustrativni-vizualizace

Prosek Park XI nově nabízí moderní bytový dům určený družstevní bydlení v rezidečním projektu, který je díky své lokalitě velmi zajímavý i pro formu investičního bydlení.
– 65 bytů od 1+kk (31 m2) až po rodinné byty 4+kk (106 m2) v družstevním vlastnictví
– Byty jsou nabízeny s možností variabilního řešení interiéru
– Parkovací stání ve dvou přízemních patrech
– Zastávka MHD minutu od vchodu do domu a stanice metra 5 minut chůze

Prosek Park je moderní městská lokalita s ucelenou architekturou, dostatkem zeleně a vodních ploch, kde v současné době investor dokončuje nové dětské hřiště. Benefitem Prosek Parku je jeho časová dostupnost do centra města, stejně tak i další bezproblémová dopravní obslužnost a moderní městská infrastruktura a služby v bezprostředním okolí nebo v blízkém nákupním centru. Tato lokalita patří i mezi nejčastěji vyhledávané lokality pro možnosti investičního bydlení.

Více informací naleznete na www.finep.cz.

A víte že FINEP přišel na trh i s projektem ProBydlení, který vám za tisíce může ušetřit až statisíce při rekonstrukcích nebo investicích do nemovitostí? A stejně tak šetří váš čas i peníze při správě nemovitostí, jednání s úřady nebo při výběru nového vybavení do domácnosti. Více se dozvíte na www.probydleni.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti FINEP

 

Kategorie: Novinky
Tagy: bydleni byt design
Sdílejte článek

Diskuze