27. 05. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Kdybyste přišli na návštěvu do kanceláří nadnárodních firem, které sídlí v Praze, asi byste zůstali koukat. Často to jsou krásné architektonické výtvory a zařízení interiéru mají na svědomí zkušení designéři. Nudné kanceláře v nejznámějších pražských komplexech rozhodně nenajdete.

Asi nejlépe je to vidět na Smíchově. Pronájem kanceláří Praha 5 využívá mnoho světových firem (Johnson & Johnson, Mafra, Ferrero), sídlí tam také několik technologických gigantů včetně Microsoftu a Googlu. Zrovna jejich kanceláře jsou zářným příkladem moderního zařízení. Všude je všechno barevné a moc formálně to tam nevypadá. Sedí se v pohodlných křesílkách nebo na sedacím pytli. Připadáte si skoro jako doma. Ale byla by škoda mluvit jen o Smíchově. Pojďme si udělat průřez nejlepšími kancelářemi v Praze.

andel-park-3

Dobře dostupný Anděl Park Smíchov

Nedá se nic dělat, o administrativním, obchodním a obytném komplexu na Smíchově se musíme ještě zmínit. Za moderním vzhledem budovy stojí Ing. arch. Václav Aulický, který navrhl mimo jiné žižkovský televizní vysílač a sídlo České televize na Kavčích horách.

Anděl Park se skládá ze dvou budov propojených dvorem, na 20 000 m2 vedle sebe kooperují velké i začínající firmy. Velkými výhodami jsou skvělá dopravní dostupnost areálu a velké parkoviště hned vedle. Když si sjednáváte obchodní schůzku, většina partnerů se hned zajímá, jak se k vám dostanou a zda je možné u vás zaparkovat.

„Výhodou pronájmu vybavených kanceláří je, že firma může začít hned pracovat bez dalších investic. Naše kanceláře v Anděl Park Smíchov jsou vybavené telefonní a počítačovou sítí, vysokorychlostním internetem s nevyššími parametry spolehlivosti a dostupnosti služby, telefonní ústřednou, vše včetně IT specialistů dohlížejících na chod služeb 24 hodin denně,“ dodal další významné plus Adam Zvada ze společnosti Scott & Weber, která zařízené kanceláře v Praze 5 pronajímá.

revolucni-7

Revoluce v Revoluční

Vybavené kanceláře se pronajímají také v samotném centru Prahy. Budova u náměstí Republiky má deset podlaží, sídlí tu Forbes, Yves Rocher nebo Pepa.cz. Opět potěší skvělá dopravní dostupnost – tramvajová a autobusová zastávka jsou hned před budovou, stanice metra asi 200 metrů daleko. Pronájem kanceláří Praha 1 je považován za prestižní šanci, jak zaujmout zákazníky. Zaměstnance zase potěší blízká obchodní centra Palladium a Kotva a velké množství restaurací, kaváren a bank v okolí.

Pro zájemce o moderní architekturu a design

Jedny z nejhezčích kanceláří najdete v Business Centru Budějovická alej. Architektonický návrh budovy totiž zpracovala švédská architektka Eva Gräne a prestižní ateliér Loxia. Skandinávský styl je jasně patrný už na první pohled. Nádherné je to také uvnitř. Pronájem kanceláří Praha 4 nabízí celkem 38 kancelářských prostor a dvě konferenční místnosti. Všechny jsou plně vybavené a vysoce reprezentativní. Samozřejmostí jsou klimatizace a luxusní nábytek.

Něco pro jedlíky a milovníky zeleně

Možná i něco pro všechny s omezeným rozpočtem. Pronájem kanceláří Praha 10 v administrativním komplexu Garden Eleven vás totiž přijde na nejméně peněz. K zahození to tam ale vůbec není. Centrum získalo jméno podle bezprostředního sousedství s pěkným parkem. V blízkosti jsou obchody, restaurace i banky a dobře se sem dostává z dálnic D1 a D11 a z pražského okruhu. Dobrým lákadlem je prostorná jídelna s vynikající českou kuchyní.

A ještě jedna dobrá zpráva na konec. Zapomněli jsme dodat, že ze všech kanceláří je nádherný výhled na Prahu!

ZDROJ: PR článek společnosti Scott & Weber s.r.o.

Kategorie: Křeslo k počítači  Novinky PC stoly PC stůl bílý Počítačové židle Počítačový stůl Rohový pc stůl Stolek na notebook Stolek pod notebook
Tagy: design kancelare Praha
Sdílejte článek

Diskuze