Pletené lovecké trofeje vás rozesmějí

23. 08. 2013
Diskuze (1)
Sdílet

Na lovecké trofeje narazíte nejčastěji na hradech a zámcích, nebo možná u myslivců doma a v restauracích, kde si k obědu můžete dát srnčí guláš. Majestátné vycpané hlavy zvířat jsou pro některé jedinečnou výzdobou a […]

Na lovecké trofeje narazíte nejčastěji na hradech a zámcích, nebo možná u myslivců doma a v restauracích, kde si k obědu můžete dát srnčí guláš. Majestátné vycpané hlavy zvířat jsou pro některé jedinečnou výzdobou a důkazem lovecké zdatnosti majitelů, avšak druhým se při pohledu na vycpaná zvířata dělá špatně a před vyčítavým pohledem uloveného kance sklápí zrak. Kvůli pleteným trofejím designérky Jessicy Dance však žádné zvíře umřít nemuselo a všem kolemjdoucím kouzlí úsměv na tváři.

Londýnská designérka se specializuje na ruční výrobu všeho, na co si jen vzpomenete. Mezi její zákazníky patří módní časopisy, filmová studia, ale i soukromí klienti. Jako dekoratérku Jessicu oslovila londýnská reklamní agentura The Assembly Network, která potřebovala novou jednací místnost. V této místnosti přesvědčují lidé z agentury zákazníky o své kreativitě, proto měla Jessica Dance možnost pořádně se odvázat.

lovecké trofeje

Díky designérce se jednací místnost uprostřed Londýna proměnila v myslivnu plnou loveckých trofejí. Na zdech pokrytých zelení shlíží k jednacímu stolu divočák, majestátný jelen, ale taky nekonečně roztomilá ovce, srnka a kráva s blahosklonným výrazem.

lovecké trofeje

Všechna zvířata jsou upletena z vlny, takže pokud byste rádi měli na svých zdech zvířata, ale jejich lovení je vám proti srsti, můžete se nechat inspirovat a nějaké takové si také uplést. Nebo si počkat, zda Jessica nezačne svá populární zvířata vyrábět ve velkém.

lovecké trofeje

-vb-
zdroj: www.jessicadance.com

Kategorie: Dekor Hand Made
Tagy: dekorace design interier
Sdílejte článek

Diskuze

  • mna by to spis rozplakalo

    HD tom