Nebojte se experimentovat ve vaší ložnici

Nebojte se experimentovat ve vaší ložnici

14. 11. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Kolekce od firem Marimekko a Benetton zaujme jistě všechny duchem mladé lidi – dobrý design je zkrátka pro každého, i když je třeba extravagantní. Velké neotřelé vzory a jasné barvy patří do současného a prostorného interiéru.

Povlečení Kevätjuhla od firmy Marimekko je vyrobeno ze stoprocentní bavlny. Rozměry se řídí podle standardních evropských i amerických velikostí. Povlak na polštář pořídíte za cenu od 459 Kč a povlak na peřinu od 2166 Kč. (Akit) Vzor bavlněného povlečení Unikko navrhly pro Marimekko Maija a Kristina Isola. Povlak na polštář koupíte za cenu od 459 Kč, povlak na peřinu pak od 2500 Kč – podle vámi zvoleného rozměru. (Akit)

 

Symbols Teget je bavlněné povlečení navržené designéry firmy Benetton. Dostanete ho v rozměrech 140 × 200 cm a 70 × 90 cm a vyrábí se i ve velikosti pro dvojlůžko. Cena 743 Kč. (Styltex) Povlečení Slanted Zolto od Benettonu je vyrobeno z bavlněného saténu. Soupravu pro jednolůžko o rozměrech 140 × 200 cm a 70 × 90 cm koupíte za 1034 Kč, možná je však i varianta PRO dvojlůžko. (Styltex)

 

Maija a Kristina Isola navrhly pro Marimekko také design Tuuli z bavlněného saténu. Povlak na polštář je k dostání za cenu od 584 Kč, povlak na peřinu od 3249 Kč. V nabídce jsou standardní evropské i americké velikosti. (Akit) Bavlněné povlečení Latvassa Korkealla připravila pro Marimekko Teresa Moorhouse. Cena povlaku na polštář se pohybuje od 459 Kč, na peřinu od 2166 Kč. (Akit)

TEXT: Eva Grochová, odpovědná redaktorka Andrea Mičková
FOTO: archiv firem
ZDROJ: HOME

Kategorie: Trendy
Tagy: design interier ložnice
Sdílejte článek

Diskuze