Novinka na trhu vestavných spotřebičů

10. 12. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Na český trh vstupuje nováček v nabídce vestavných spotřebičů – značka Bauknecht. Domácí spotřebiče této značky jsou na evropském trhu zastoupeny více než 90 let, nyní se s nimi mohou seznámit také čeští zákazníci a to díky právě představované designové linii Komfort. Spotřebiče Bauknecht charakterizují moderní technologie, určené pro zkvalitnění rodinného života, a maximální efektivita při vaření. Nabídka pečících trub, mikrovlnných trub, varných desek, myček, chladniček a odsavačů je nyní k dispozici s 5ti letou zárukou.

Před více než devadesáti lety měl Gottlob Bauknecht vizi, že elektromotory najdou široké uplatnění v mnoha oborech, aby usnadnily každodenní činnosti. To byl počátek společnosti, která průběžnými inovacemi neustále znovu naplňuje očekávání spotřebitelů. “Heidenkling”, první továrna společnosti Bauknecht, byla postavena v jižní části Stuttgartu v roce 1933. Dynamický růst společnosti si již v roce 1936 vyžádal vybudování druhého závodu poblíž Klingenmühle, třetí závod vyrostl o dva roky později ve Welzheimu. Dnes je značka součástí společnosti Whirlpool Corporation a je úspěšně prodávána v osmi zemích.

Pro značku Bauknecht je typická snaha učinit život svých zákazníků snazší a pohodlnější. Proto zavádí koncepce, které přinášejí ještě více pohodlí a také ohleduplnější vztah k životnímu prostředí. Svůj přístup naplňuje inteligentními řešeními, která šetří čas a umožňují žít aktivněji.

Vestavné spotřebiče Bauknecht designové linie Komfort se objeví v nabídce vybraných kuchyňských studií, elektro prodejnách či internetových obchodů během května. V nich se zákazníci mohou se značkou seznámit a také se dozvědět více o komplexní nabídce produktů. Ke všem spotřebičům bude u všech obchodních partnerů automaticky poskytována 5letá záruka, protože značka se vyznačuje kvalitními produkty.

Značka Bauknecht se vyznačuje výraznými a nezaměnitelnými liniemi. Díky modernímu designu a inovativním funkcím získávají vestavné produkty Bauknecht designové linie KOMFORT vyhledávané ocenění Plus X Award za „High Quality a Design“. Iniciativa „LifeCare – Lépe žít“ zase propůjčila linii Bauknecht Komfort „Cenu za kuchyňskou inovaci 2010“ za mimořádné výkony v oblasti domácích spotřebičů.

Přehled vybraných produktů

Trouby Bauknecht

Nové pečící trouby Bauknecht představují inovativní technologie v mimořádném designu. Efektivní systém rozvodu vzduchu, optimalizovaný koncept vnitřního prostoru a uživatelsky neobvykle příjemný displej přinášejí radost z pečení i vaření. Uživatel ocení nízkou spotřebu energie a bohaté příslušenství.

Mikrovlnné trouby
Opravdovým milovníkům vaření nabízejí mikrovlnné trouby Bauknecht mnohem více možností, než pouhý ohřev jídel. Každý kuchař může nyní otevřít prostor své fantazii – mnohostranné funkce umožňují nejrůznější způsoby přípravy pokrmů, například křupavé pečení a smažení na talíři Crisp. Díky nové invertní technologii, zdokonalenému systému distribuce mikrovln, budou všechny pokrmy propečené a ideálně připravené.


Varné desky
Indukční technologie spojuje veškeré výhody plynu a sklokeramiky v jediném inteligentním řešení. Díky tomu, že teplo vzniká pouze ve dnu nádoby, samotná varná plocha se nezahřívá na vysokou teplotu a nemůže proto dojít k připalování zbytků či nečistot z vaření. Po sejmutí kuchyňského nádobí z varné plochy je přívod energie automaticky přerušen. Indukční varné desky výrazně šetří energie i čas, nejen při přípravě jídel, ale i při snadném čištění varné plochy. Aby tato komfortní technologie mohla najít své místo v každé kuchyni, jsou varné plochy dodávány v různých šířkách: 30, 60, 77 nebo 90 cm.

Mytí nádobí

S novými myčkami nádobí Bauknecht nyní každá hospodyně získá v kuchyni ještě více komfortu: mycí sílu patentované technologie PowerClean™ Max, větší flexibilitu díky speciální třetí zásuvce na příbory Pro Comfort a nízkou spotřebu energie a vody díky senzoru Green Intelligence™.

Představme si zmíněné technologie podrobněji: PowerClean™ Max pomocí 24 rotačních trysek, které jsou umístěny na zadní stěně myčky, dokonale odstraní i připálené nečistoty; Pro Comfort je třetí zásuvkou, umístěnou nad horním košem, která se dokonale postará o použité příbory; Green Inteligence™ neustále měří stupeň znečištění vody a přizpůsobuje parametry mycího cyklu aktuálnímu stavu tak, aby spotřeba vody, energie a času byla co nejnižší; AquaSteam výrazně zkracuje mycí cyklus a umožňuje mytí skla pomocí vodní páry, která je velmi šetrná vůči křehkému nádobí a zaručuje vynikající výsledky.

Digestoře
Digestoře Bauknecht zbaví kuchyni nepříjemných zápachů a přispějí k tomu, aby domov byl místem, kde se bude každý cítit skutečně příjemně. Ať se už jedná o digestoře ostrůvkové, komínové či závěsné, v exkluzivním designovém stylu nebo v prosté ušlechtilé oceli, všechny pracují naprosto tiše a přitom nabízejí nečekaně silný výkon. Komínové odsavače par s technologií PERIMETER, kdy jsou pára a kouř odváděny po obvodu spodní části těla odsavače, zaručují nejúčinnější způsob odsávání. Ostrůvkové digestoře Bauknecht jsou určeny pro otevřené kuchyňské prostory, které doplňují kreativním designem.

Chlazení
Nové chladničky Bauknecht šetří spotřebu energie, vynikají mimořádným komfortem a jsou nedostižné při uchování trvalé čerstvosti potravin, především díky funkci ProFresh. Ta uchová potraviny až čtyřikrát déle čerstvé ve srovnání s klasickou chladničkou. Řešení vnitřního prostoru s promyšleným konceptem světla Startlight oceníte nejen při hledání potravin. Dalšími výhodami jsou úsporná třída energetické náročnosti A+, technologie NoFrost anebo ovládání pomocí senzoru Green Intelligence™. Hygiene+ Filtr účinně zachytí bakterie, chemické a mechanické nečistoty ve vnitřním prostoru chladničky a zamezí zkažení potravin a vzniku pachů.

 

Zdroj: Ogilvy Public Relations, s.r.o.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: design kuchyň spotrebice Vestavné sety spotřebičů
Sdílejte článek

Diskuze