Designová značka Moree zazáří i v Česku

Designová značka Moree zazáří i v Česku

23. 05. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Designová značka Moree zazáří i v ČeskuSpolečnost Moree, německý výrobce exkluzivního a inovativního svítícího nábytku, vstupuje na český trh. Značka je výjimečná především čistými liniemi a silným designem. Produkty Moree bude na českém trhu výhradně […]

Designová značka Moree zazáří i v ČeskuSpolečnost Moree, německý výrobce exkluzivního a inovativního svítícího nábytku, vstupuje na český trh. Značka je výjimečná především čistými liniemi a silným designem. Produkty Moree bude na českém trhu výhradně distribuovat společnost Oxygenic, která již zastupuje několik dalších značek. Produkty Moree se hodí jak do interiéru, tak i na terasy či zahrady. Ve velké míře jsou také využívány v restauračním a hotelovém segmentu.

Design značky Moree vzniká v německém Düsseldorfu, kde kolem sebe dva zakladatelé Dirk Hagen Zimmermann a Christian Drawert shromáždili tým umělců a designérů, kteří přinášejí stále nové a nové nápady pro svítící nábytek. Vlastní výroba je umístěna ve Wuppertalu, bývalém centru textilního průmyslu západního Německa. K výrobě jsou využívány pouze ty nejkvalitnější materiály, které zaručují nejoptimálnější propustnost světla (PE, ABS, PMMA pro velmi lesklé povrchy). Samozřejmostí je tuhost, odolnost, stálobarevnost a velmi snadná údržba.

„Společnost Moree je průkopníkem v oblasti svítícího nábytku. Zejména technologii LED jsme nasadili jako první a následně se stala obecně uznávaným trendem v oblasti nábytku na mezinárodních veletrzích,“ říká Christian Drawert jeden ze spolumajitelů Moree.

LED jednotky jsou pestré, vysoce svítivé a jsou nastaveny tak, aby vytvářely rovnoměrně zářící nábytek nebo předměty. LED diody poskytují celé světelné spektrum včetně bílé barvy a možnosti dálkového ovládání, výběru barev nebo funkce stmívání. Produkty Moree LED nabízejí nekonečné množství různých světelných atmosfér.


Stolek Lounge Mini
Designový konferenční či jídelní stolek je určen jak pro vnitřní využití v bytě, tak i na terase, kde bude zářit během teplých letních nocí. Využitím barevných žárovek lze měnit atmosféru místa dle nálady hostitele.

Více na www.moree.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: design nabytek
Sdílejte článek

Diskuze