Reklama
Zóny zabydlení

Zóny zabydlení

Obytný prostor domu či bytu dopřeje svým obyvatelům volnější pohyb, pocit uspořádanosti a stane se i prostornějším, pokud se ještě před zabydlením podřídí jistým pravidlům.

Sezóna pokračuje

Zima klepe na vrátka a jako každý rok hodlá stavbařům znepříjemňovat jejich práci. Letos však lešení nechte stát a pracovní čety neposílejte domů.

Kvalitní a báječně teplá podlaha

Kvalitní a báječně teplá podlaha

Novou, již známou generací kvalitních litých podlahových hmot, ideální pro instalaci podlahového vytápění, je například ANHYMENT – litý samonivelační anhydritový potěr, který dokáže uspokojit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Když potřebujete řešit podlahu i do prostoru s možným nárůstem vlhkosti

Když potřebujete řešit podlahu i do prostoru s možným nárůstem vlhkosti

Současné trendy ve výstavbě si vyžadují nové přístupy v technologiích při zvyšování kvality budoucího bydlení. Není tomu tak dávno, kdy se ve většině projektů rodinných a bytových domů, ale také administrativních budov, škol, hotelů i obchodních center objevovalo v konstrukcích podlah označení betonová mazanina. Místo toho dnes najdeme na stejném místě častěji označení anhydritový potěr, anhydrit neboli známý ANHYMENT. Tyto lité samonivelační potěry mají mnoho výhod, ale nejsou vhodné do všech prostor objektů. Skupina Českomoravský beton, člen HeidelbergCement Group, proto uvedla v loňském roce na trh nový litý cementový potěr CEMFLOW.

Společensky v rodinném domě

Společensky v rodinném domě

Žít aktivně, a přesto společensky – to bylo hlavní přání mladých obyvatel rodinného domu. Kuchyň spojená s obytným prostorem dostala novou podobu, která nejenže vychází z trendu otevřeného bydlení, ale současně splňuje všechny nároky na život moderní rodiny.