Zdroj: youtube.com/televíziajoj

Video: Starou unimobuňku předělali na útulnou chaloupku. Stálo je to jen 8600 Kč

05. 06. 2024
Diskuze (2)
Sdílet

Představte si starou unimobuňku, která se mění na krásnou a útulnou chaloupku. Tento příběh je důkazem, že s trochou kreativity a pomocí přátel lze dosáhnout čehokoli. Proměna stála jen přibližně 8600 Kč a většina materiálů byla získána od známých nebo z druhé ruky.

Vnější proměna

Unimobuňka byla obložena dřevem, které majitelé koupili u místního truhláře jako odpadový materiál. Toto dřevo, ač původně bezcenné, dodalo chaloupce rustikální a příjemný vzhled. Před vchodem je položena zámková dlažba, která byla původně určena na vyhození. Známý ji daroval a nyní slouží jako praktický a estetický prvek vstupní části.

Květiny v květináčích a dřevěné dekorace dotvářejí malebný obraz, který láká k chvíli odpočinku a relaxace. Zahrada je jednoduchá, ale pečlivě udržovaná, což přidává na celkovém dojmu útulnosti.

Přečtěte si také:
Video: Dívka žije v bytě o velikosti 7 metrů čtverečních a platí za něj 14 tisíc Kč měsíčně

A jak to vypadá uvnitř?

Interiér chaloupky je zařízen skromně, ale účelně. Na stěnách jsou zavěšeny police plné knih a drobností, které vytvářejí domáckou atmosféru. Místo na spaní sestává z pohodlné pohovky a postelí, kde si každý najde svůj koutek na odpočinek.

Ale dost bylo slov. Podívejte se sami ve videu níže, jak to vlastně opravdu vypadá:

FOTOGALERIE

Text: Juraj Koreň
Foto: youtube.com/televíziajoj
Zdroj: youtube.com/televíziajoj

Kategorie: Návštěvy domů
Tagy: dřevěné chalupy drevostavby interier Rekonstrukce chalupy
Sdílejte článek

Diskuze

  • 8600Kč ani náhodou. Pokud to zvládly pod 100000Kč, tak za mě klobouk dolů. Několik podobných projektů jsem se účastnil. Za 8600 se dá postavit parádní psí bouda.

    Pepa
  • Před vchodem není ani náhodou zámková dlažba, ale pouze dlažební kostky lisované z betonu.

    Jaarda