Energeticky úsporné systémy pro všechny typy budov

06. 03. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Strategie společnosti KKH má za cíl poskytnout všem klientům nejen maximální komfort, ale i úsporu energií a nákladů při stavbě nového či rekonstrukci stávajícího objektu. K tomu slouží jak produktové portfolio složené ze silných značek Wolf, Gabotherm a Austria Email, tak i přidaná hodnota od poradenství až po záruční a pozáruční servis. Společnost tím garantuje spolehlivost a kvalitu nabízených řešení s důrazem na ekologický přístup.

Hlavním firemním mottem pro rok 2010 je efektivní využívání energií a poskytování energeticky úsporných systémů. Díky součinnosti jednotlivých komponentů doporučeného řešení je dosaženo vysoké úspory energií. Prostřednictvím účinného spojení poskytovaných řešení a služeb se snaží společnost pro své zákazníky zajistit co nejvyšší návratnost investic z realizovaných projektů.

Při spolupráci na realizaci stavby zákazník ve společnosti získává nejen dodavatele, ale především odborného partnera a spolehlivého průvodce. Vyškolení obchodně-techničtí pracovníci pomáhají s volbou takových produktů, které jsou šité na míru pro každý typ rodinné, občanské nebo průmyslové výstavby. Poradí od počátečních návrhů přes doporučení vhodného systému až po služby zaručující bezproblémovou funkčnost všech typů instalovaných zařízení. Vhodné nastavení nabízených sestav je klíčem k větší úspoře nákladů a energie.

Díky svému odbornému, technickému a produktovému potenciálu se KKH stává spolehlivým rádcem v problematice techniky vnitřního prostředí. Společnost tak dokazuje, že je nejenom dodavatelem, ale hlavně společníkem, který svým přístupem k zákazníkům ve spojení s inovativními systémy nabízí kvalitu pro odbornou veřejnost i koncového spotřebitele.

Kategorie: NED a pasivní domy
Tagy: energie stavba úspora
Sdílejte článek

Diskuze