Čtyři nejpopulárnější typy prostorového provonění

Čtyři nejpopulárnější typy prostorového provonění

29. 04. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Pro provonění jakkoliv velkých prostor platí, že to lze dělat s použitím přírodních látek, velmi jednoduše a zdravotně nezávadně. Existují různé možnosti provonění – od aroma difuzérů, manuálních rozprašovačů a automatických osvěžovačů určených do menších prostorů až po speciální velkoplošné osvěžovače s možností napojení do vzduchotechniky a schopností provonět více než 1 000 m2.

TYČINKOVÉ AROMA DIFUZÉRY s obsahem 28% esenciálních olejů (100ml)

– vůně s 5 tyčinkami vydrží vonět až 3 měsíce;
– vysoký́ obsah esenciálních olejů až 28% (konkurenční obsahují okolo 15%);
– speciální „EVOLUTION“ tyčinky, které lépe absorbují vůni pomocí mikro vláken;
– luxusní balení po 12ks, k dispozici v 9 luxusních vůních;
FOTO: LORIKA CZ

Novinkou v nabídce společnosti Voňavé logo jsou tyčinkové aroma difuzéry SpringAir, které jsou bezpochyby tím nejstylovějším způsobem aplikace bytových parfémů. Výhodou tyčinkových difuzérů je stále stejná intenzita vůně a jednoduchost aplikace. „K uvolnění aromatu není potřeba plamen a díky tomu nevzniká nežádoucí kouř, který může třeba v případě nekvalitních vonných i klasických parafínových svíček představovat zdravotní riziko. Při jejich používání se musí větrat. Málokdo to bohužel dělá,“ říká Michaela Krištofová Hanusová, manažerka rozvoje z české společnosti LORIKA CZ, která se se svým produktem Voňavé logo zabývá vůněmi a nabízí bezpečnou alternativu v podobě sójových svíček s esenciálními oleji. Ty neprodukují žádný́ škodlivý́ kouř a saze, které by se mohly usadit na stropech či způsobit nepříjemný́ zápach záclon a textilií obecně.

Svicka

LUXUSNÍ SVÍČKY VYROBENÉ ZE SÓJI A ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ

– 235g/ks;
– svíčka vydrží hořet až 60 hodin, knotek z bavlny je veden až na dno, svíčka zcela vyhoří
– přírodní sójový́ vosk zaručí čistší a pomalejší hoření;
– sója je rozpustná ve vodě, biologicky odbouratelná, netoxická a řazena mezi obnovitelné zdroje;
– luxusní balení po 12ks, k dispozici v 9 luxusních vůních;
FOTO: LORIKA CZ

lorika

Tekuté vůně v mechanických rozprašovačích jsou určeny k manuálnímu provonění. Tekuté vůně SpringAir jsou zdravotně nezávadnou alternativou ke stále masově rozšířeným sprejovým osvěžovačům. Odborníci na vůně říkají, že provoněním určitou vůní pomůže navodit přesně takovou náladu, jakou chceme docílit. Voňavé logo má v nabídce desítky vůní a jejich kombinací. A nemusíte se omezovat jen na provonění místností. „Všechny tekuté přípravky jsou vhodné také k provonění textilií. Aplikovat je lze na téměř všechny materiály,“ dodává Michaela Krištofová Hanusová za Voňavé logo.

ARTYSCENT_Bily

ARTYSCENT

– nástěnný osvěžovač v designu zrcadla v bílém nebo černém rámu
– LED podsvícení v 16 barvách
– provoní 500 – 800 m2, vůně o objemu 500 ml vydrží až 125 dní.
FOTO: LORIKA CZ

Pryč jsou doby, kdy účelem provonění bylo jen zbavit se nežádoucích pachů v konkrétních místnostech. Originální vůně nyní pomáhají podnikatelům odlišit se od konkurence, prodloužit pobyt zákazníků v jejich prostorách a upevnit jejich vztah k značce, snížit stres na pracovišti a vylepšit výkon jejich pracovníků a v neposlední řadě eliminovat nežádoucí zápachy z kouře, jídla či odpadu.

Iconoscent-01

ICONOSCENT

– přenosný osvěžovač v designu zrcadla v bílém nebo černém rámu
– provoní 500 – 800 m2, vůně o objemu 500 ml vydrží až 125 dní.
FOTO: LORIKA CZ

Hlavní výhodou automatických osvěžovačů je především možnost vlastního nastavení a s tím spojená jednoduchá kontrola intenzity provonění. Nabízí se možnost výběru z mnoha přednastavených programů. Přejete si provonět prostor větší než 1 000 m2? Kontaktujte Voňavé logo pro další informace.

www.lorika.cz

ZDROJ: PR článek společnosti LORIKA CZ

Kategorie: Novinky
Tagy: aromy interier vune
Sdílejte článek

Diskuze