Renovace

Renovace Obnovení, oprava, nebo uvedení bytu do původního stavu – renovace v jakékoli podobě vám může zkrášlit bydlení a změnit váš byt k nepoznání. Pokud se také zajímáte o renovaci a hledáte nové nápady, přečtěte si na našem portálu o novinkách v oblasti designu, stylů, materiálů.
Sprchy bez vaničky: nyní můžete svá zvláštní přání realizovat i při renovacích
Koupelny

Sprchy bez vaničky: nyní můžete svá zvláštní přání realizovat i při renovacích

Již od začátku měly sprchové žlábky mnoho dobrých vlastností: skvělý vzhled – jeho design byl oceněn i přes silnou konkurenci. Flexibilitu – neboť se dá zkrátit nebo prodloužit přímo na místě při instalaci. A v neposlední řadě: sílu – ve formě vysokého odtokového výkonu, který dokáže pojmout vodu i z vydatného proudu sprchy.

Inspirativní renovace koupelny
Koupelny

Inspirativní renovace koupelny

Barvy, materiály a detaily – to jsou přesně ty kouzelné věcičky, které dokážou dát koupelně duši. A pokud nastane mezi duší místnosti a duší domácí paní souzvuk, uslyšíte o lásce na první pohled. Tak jako […]

Renovace dřevěné podlahy: parkety jako nové
Renovace

Renovace dřevěné podlahy: parkety jako nové

Stále častěji se setkáváme se situací, kdy se zákazník rozhodne překrýt staré dřevěné parkety za laminátovou anebo hotovou dřevěnou podlahu, aniž by si uvědomil, že stará dřevěná podlaha se dá přebrousit a zrenovovat. Hodně zákazníků ani netuší, jak krásnou dřevěnou podlahu doma má. Přitom se nehledí ani na ekologické dopady na životní prostředí a stále více se používá materiál, který se ekologicky těžko likviduje. Parketáři by se proto měli snažit poskytovat více informací, které by mohly ekologické dopady na životní prostředí eliminovat nabídkou renovace dřevěné podlahy pro koncového zákazníka.